Anasayfa » SoundSource 5.5.9 macOS
Ses Düzenleme

SoundSource 5.5.9 macOS


Hakkında

SounceSource, giriş, çıkış ve ses efektleri cihazlarınızı ve ses ayarlarınızı sadece birkaç dakika içinde, doğrudan menü çubuğundan yapmanızı sağlar. Herhangi bir mikrofondan veya başka bir kaynaktan gelen sesi duyabilmeniz için, giriş cihazlarının yumuşak oynatmasını istediğiniz çıkışa etkinleştirin. SoundSource ile Mac'inizin en önemli ses ayarlarına hızlı erişim elde edersiniz.
Özellikleri

Sistem Aygıtlarına Hızlı Erişim Mac'inizin Çıkış, Giriş ve Ses Efektleri ses aygıtlarının ayarlarını doğrudan menü çubuğunuzdan kontrol edin. Uygulama Başına Ses Kontrolü Herhangi bir uygulamanın ses seviyesini diğerlerine göre değiştirin ve farklı uygulamaları farklı ses çıkışlarına gönderin. Efektler Ekleyin Güçlü yerleşik efektlerin yanı sıra gelişmiş Ses Birimi desteğiyle tüm sesleri harika hale getirin. Temel Özellikler
 • Uygulama Başına Ses Kontrolü Uygulamalarınızın her biri için ses seviyelerini tek bir yerden ayarlayın. Bir uygulamayı diğerlerinden daha yüksek veya daha yumuşak yapın, hatta tamamen kapatın.
 • Uygulama Başına Çıkış Yeniden Yönlendirme Kontrolü tam olarak sesin çaldığı yerde. Müziği tek bir uygulamadan en iyi hoparlörlerinize yönlendirirken, geri kalan her şey Mac'inizin yerleşik çıkışı aracılığıyla duyulur.
 • Uygulama Başına Ses Efektleri Yerleşik 10 bantlı ekolayzeri kullanın ve bireysel uygulamaların sesini tatlandırmak için Ses Birimleri desteğini kullanın.
 • Sistem Ses Ayarları Sisteminizin Çıkış, Giriş ve Ses Efektleri aygıtları için ses ve giriş düzeylerini, dengeyi ve hatta örnekleme hızını hızla ayarlayın.
 • Sistem Çapında Ses Efektleri Dahili 10 bantlı ekolayzır ve gelişmiş Audio Unit eklentileri desteği ile sisteminizdeki tüm seslerin sesini tatlandırmak için efektler uygulayın.
 • Süper Ses Tuşları HDMI cihazları, DisplayPort ses çıkışları ve daha fazlası, Mac klavyelerinde bulunan ses seviyesi tuşlarını destekleyemez. SoundSource, bu tuşların sahip olduğunuz tüm çıktılarla çalışmasını sağlar.
 • Menü Çubuğuna Erişim SoundSource, tüm ses kontrollerinize tek tıkla erişim için menü çubuğunuzda bulunur. Ayrıca yapılandırılabilir bir genel klavye kısayolu ile getirebilirsiniz.
 • Kayan Erişim Sık ayarlamalar mı yapıyorsunuz? SoundSource'un ana penceresini sabitleyin ve anında erişim için ekranınızda yüzer.
 • Headphone EQ Yeni Headphone EQ efekti, binlerce farklı kulaklık modelinden en iyi sesi sağlar.
 • Magic Boost 2 Yeni Magic Boost 2, en küçük hoparlörlerden bile zengin, tam ses sağlamak için daha fazlasını yapar.
 • Kompakt Görünüm SoundSource'un ana penceresi kolaylaştırılmıştır, ancak kullandığı alanı gerçekten en aza indirmek için, Kompakt görünüm size yardımcı olur.
 • Menü Çubuğu Göstergeleri Çıkış cihazınız, giriş cihazınız ve/veya aktif uygulamalarınız için isteğe bağlı ölçümler ekleyin, böylece sesi daha kolay görebilir ve kontrol edebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.14 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

28 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.