Anasayfa » Space Haven 0.8.16 38462 MacOS
Simülasyon

Space Haven 0.8.16 38462 MacOS


Hakkında

Yeni bir ev bulmak için bezginli mürettebat ekibinizle bir uzay yolculuğuna çıkın. Yapı  , çini karo uzay gemileri  oluşturmak  , optimum gaz koşullarını  yönetmek  ihtiyaç ve onların mürettebatın ruh halleri,  karşılaşmak  diğer uzay-faring grupları  ve keşfetmek  bu evreni  uzay kolonisi sim. Tasarım ve Yapım :
 • Özelleştir  - Kendi isteğiniz doğrultusunda bir uzay gemisi veya istasyon inşa etme özgürlüğünü tamamlayın. Her gemi gövdesini, duvarını, kapısını ve tesisini istediğiniz yere yerleştirin.
 • Fonksiyonel  - Tüm tesisler bir amaca hizmet eder. Mürettebat üyeleri yataklarda uyuyacak, tuvaletleri kullanacak, gürültülü bir odadan rahatsız olacak ve bir arcade makinesi için sizi övecek.
İşlevsel bir uzay gemisi, kiremit döşemesi ile inşa edilebilir  , böylece kendi isteğinizin bir uzay gemisini şekillendirme fırsatı verir  . Simetrik ve aerodinamik veya asimetrik kaprisli görünümlü bir şey olabilir. Bilim kurgu literatüründe tasvir edilen geleneksel bir uzay gemisine benzemek zorunda değildir, kendi tasarımınızı yapmakta özgürsünüz  , seçim sizin! Simüle Gaz Sistemi :
 • Oksijen ve CO2  - Mürettebat üyeleriniz için yaşam destek modülleri oluşturarak optimum Oksijen ve CO2 seviyelerini koruyun.
 • Tehlikeli gazlar  - Bazı tesisler ve patlamalar tehlikeli gazlar salabilir. Havayı arındırmak için yıkayıcılar oluşturun.
 • Sıcaklık ve güç  - Mürettebatınız için ideal sıcaklığı korumak için termal regülatörler oluşturun. Güç düğümleri oluşturun ve gemi genelinde güç dağıtımı ayarlayın.
 • Konfor  - Gemi çekirdeğinin hemen yanında bir yatak yapmak uykuyu rahatsız edecektir. Geminizi mürettebat konforu için tasarlayın.
İzometrik karo esaslı gaz sistemi  , uzay geminizde çeşitli gazları, sıcaklığı ve mürettebat konforunu simüle eder.  İnsanlar, bitkiler ve tesisler, etrafındaki koşullara tepki göstererek geminizi nasıl tasarladığınıza ve yarattığınız yaşam koşullarına anlam verir. Tesisleri güvenli hale getirin, mürettebatın hayatta kalmasını ve refahını optimize edin , aynı zamanda mürettebat savaşı veya çevresel tehlikelerden kaynaklanan olası kazaları ve kaosu da düşünün. Derin Karakterizasyon :
 • Beceriler ve özellikler  - Her mürettebat üyesinin kendi yetenek ve özellikleri vardır. Demir-mide etkilenmeyen herhangi bir şey yiyebilirken, bir wimp bir silah ateş etmekten korkabilir.
 • Ruh Hali  - Mutlu bir mürettebat üyesinin yemek, uyku, konfor, güvenlik ve arkadaşlara ihtiyacı vardır. Bir şey götürün ve ruh halleri etkilenecektir.
 • Koşullar  - Mürettebat üyeleri maceraperest hissedebilir, açlıktan muzdarip olabilir, hijyenik olmayabilir veya çok fazla yemek yiyebilir. Çeşitli koşullar nasıl hissettiklerini etkiler.
 • Zihinsel molalar  - Bir mürettebat üyesi için stres çok fazla olduğunda zihinsel bir mola verebilirler. Bazıları kendilerini hava kilidinden çıkaracakken bazıları kavgaya başlayabilir.
Space Haven'da  karakterler sadece robot değildir.  Oyun mürettebat üyelerinin ihtiyaçlarını, ruh hallerini, sağlık ve becerilerini simüle eder ve birbirleriyle ilişkiler geliştirirler. Geçmiş yaşam uğraşları ve hobileri, becerilerini ve teknik bilgilerini etkileyecek  ve hem olumlu hem de olumsuz özelliklere sahip olacaklar.  Yeni bir ev aramaya devam ederken farklı mürettebat üyelerini çevreleyen neşeli anlara, depresyona ve dramalara tanık olun. Görevler :
 • Uzak görevler  - Mürettebat üyelerinizi donatın ve sahipsiz gemileri keşfetmek veya diğer grupların istasyonlarını veya uzay gemilerini ziyaret etmek için ekipler oluşturun.
 • Taslak  - Mürettebat üyelerinizi düşmanlara saldırmak ve arkadaşlarını kurtarmak için tasarlayın ve taşıyın.
 • Envanter  - Her mürettebat üyesinin kendi benzersiz envanteri vardır. Onları tabanca, tüfek, el bombası ve daha fazlasıyla donatın.
Mürettebatınızı uzay giysisi ve silahlarla donatın ve  sahipsiz gemileri ve istasyonları keşfetmek için ekipleri organize edin.  Kaynakları ve öğeleri keşfedin ve kurtarın; içinde donmuş biriyle aktif kriyopodlar bulun. Uzay gemilerini veya diğer grupların istasyonlarını ziyaret edin ve yeni bir ev arayan geçmiş uzay adamlarının hikayelerini anlatan veri günlükleri bulun. Mürettebat Savaşı ve Uzaylılar :
 • Mürettebat savaşı  - Düşman gruplarıyla veya uzaylı türlerle savaşın.
 • Yabancılar  - Mürettebat üyelerinizi etkisiz hale getirin ve onları canlı yakalayın. Uzaylı ininde acı çekiyor ve onları kurtarmak isteyip istemediğinize karar veriyorsunuz.
Uzaylılar mürettebat üyelerinizi ele geçirir ve üslerindeki duvarlara koyarlar.  Uzaylı inine çektiğini görün ve onları kurtarmak isteyip istemediğinize karar verin. Sahipsiz gemileri keşfedin ve uzaylılar tarafından ele geçirilen geminin orijinal ekibinden birini keşfedin. Bu gibi etkinlikler mürettebatınıza yeni gelenler için ilginç hikayeler yaratır. Gemiden Gemiye Savaş :
 • Zırhlılar  - Mürettebatınızı düşman gemiden gemiye savaşırken savaş istasyonları almasını izleyin. Mürettebatlı mermi yük kulelerinizi görün, patlamalardan çıkan yangınları söndürün, gövde ihlallerini yamalayın ve savaşın ortasında hayati tesisleri onarın.
 • Taktik  - Düşman gemi motorunu hedefleyin ve kaçmalarını engelleyin. Aynı şeyi sizin için yaptıklarını görün. Kulelerini doğrudan kullanın veya düşman gemi çekirdeğine odaklanmaya çalışın ve gemilerinin karaya çıktığını görün. Gemilerinizin en hayati segmentlerinizi korumak için kalkanlar oluşturun.Taretleri kullanın ve  her iki taraf için de bir kartopu yangının, dumanın, tehlikeli gazların ve hatta gövde ihlallerinin kartopu etkisine neden olabileceği taktik gemiden gemiye savaşın  . Tüm mürettebat üyelerinin savaşı kazanmak için birlikte çalışması gerekiyor.
Sağlık Modellemesi :
 • Cryopods  - Mürettebatınızı Yıldızlararası seyahatin yan etkilerinden koruyun. Bir hastalığın ilerlemesini dondurmak veya kurtarmayı beklemek için mürettebat üyelerini duraksama yerleştirin.
 • Tıbbi  - Mürettebat üyelerini yaralanma, yara ve hastalıklara karşı tedavi edin. Tıbbi durumlar mürettebat üyelerini çeşitli şekillerde etkiler.
Mürettebat üyeleriniz savaşlarda yaralanacak ve ciddi bir hastalık yakalayabilir. Bir sağlık odası kurun, hastalıkları ve yabancı kitleleri tarayın ve  en iyi doktorunuzun hastalıklara ve ameliyatlara yönelmesini sağlayın.  Umarım doktorunuz fikirli değildir ve içeride cerrahi bir alet bırakır. Galaksi ve Gruplar :
 • Oluşturulan galaksi  - Gezegenler, asteroitler, istasyonlar ve diğer grupların uzay gemileriyle, her oyun alanında prosedürel olarak oluşturulmuş yeni bir galaksiyi keşfedin.
 • Fraksiyonlar  - Hayatta kalmaya ve kendi yollarında hakimiyet kurmaya çalışan çeşitli fraksiyonlarla etkileşime geçin. Korsanlar, tüccarlar, köle tüccarları, kültistler ve daha fazlasıyla tanışın ve her biri ile ilişkiler geliştirin.
 • Kaynaklar  - Ham kaynaklar için madencilik yapın ve bunları yapı malzemelerine dönüştürün. Karşılaştığınız diğer gruplarla kaynak ticareti yapın.
Her yeni oyunda prosedürel olarak oluşturulmuş yeni bir galaksiyi keşfedin, çeşitli grupların hepsi hayatta kalmaya ve kendi yollarıyla egemenlik kurmaya çalışıyor. Korsanlar, köle, tüccarlar, kültler, androidler ve daha fazlasıyla tanışacaksınız.  Hiper uzaya atlayın, kaynakları araştırın ve çeşitli gruplarla tanışın ve onlarla ilişkinizi geliştirin. Space Haven'da olabilecek harika şeyler:
 • Sahipsiz bir gemide aktif bir kriyo odası bularak yeni bir mürettebat üyesi kazanın.
 • Düşen mürettebat üyeniz için diğer mürettebat üyelerinin güle güle demesine izin vermek için bir yer gömün.
 • Tuvaletlerden geri dönüştürülmüş biyo kütlesi ve suyu olan bitkiler yetiştirin.
 • Çaresizlik yüksekse eti düşmüş bir mürettebat üyesinden veya istilacıdan yiyin.
 • Yabancılar mürettebat üyenizi yakalamak ve onları inine bir duvara koza izle. Onları kurtarır mısın yoksa orada bırakır mısın?
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: Mac OS X 10.6.8+ İşlemci türü ve hızı minimum 1.8 GHz  RAM: 2 GB RAM
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

330 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.