Anasayfa » SQLEditor 3.6.2 MacOS
Programlama - Geliştirme

SQLEditor 3.6.2 MacOS


Hakkında

SQLEditor 3.6.2 Bir fare tıklamasıyla tablolar ve sütunlar, dizinler ve yabancı anahtarlar ekleyin. Oluşturduğunuz her şeyin önünüzde görüntülendiğini görün. Yapının genel bir bakışını görmek için uzaklaştırabilirsiniz, ayrıntıları görmek için yakınlaştırın, her şey tüm yakınlaştırma düzeylerinde düzenlenebilir kalır. Denetçi paneli, her nesne türü için nesneye özgü düzenleme seçeneklerini gösterir ve aynı anda birden çok nesneyi düzenleyebilirsiniz.
SQLEditor veritabanı tasarımını kolaylaştırır Bir fare tıklaması ile tablolar ve sütunlar, dizinler ve yabancı anahtarlar ekleyin. Oluşturduğunuz her şeyin önünüzde görüntülendiğini görün. Yapının genel bir bakışını görmek için uzaklaştırabilirsiniz, ayrıntıları görmek için yakınlaştırın, her şey tüm yakınlaştırma düzeylerinde düzenlenebilir kalır. Denetçi paneli, her nesne türü için nesneye özgü düzenleme seçeneklerini gösterir ve aynı anda birden çok nesneyi düzenleyebilirsiniz. Mevcut veritabanınızla çalışmak SQLEditor'a aktarın, kolayca değişiklik yapın ve ardından veritabanını yaptığınız değişikliklerle güncelleyin. Geçerli oturumda yaptığınız değişiklikleri görmek için farklı kenar çubuğunu kullanın veya başka bir dosyayla karşılaştırın. SQLEditor, hem kaynak SQL dosyalarından hem de canlı veritabanlarından bir diyagram oluşturabilir. Ayrıca Ruby on Rails geçiş dosyalarını içe ve dışa aktarabilirsiniz. SQLEditor neyin değiştiğini görebilmeniz için kullandığı tüm talimatları kaydeder ve ilk önce doğruluğunu kontrol etmek istiyorsanız dışa aktarmadan önce değişiklikleri önizleyebilirsiniz. Veritabanınızı sunmak Veritabanınızı oluşturduktan sonra, SQLEditor işinizi müşterilerinize, müşterilerinize veya patronunuza sunmanıza yardımcı olabilir. Sunum programlarında ve web sitelerinde kullanmak için PDF veya PNG formatlarında dışa aktarabilirsiniz. Tüm tabloların birbirine nasıl uyduğunu göstermek için neden sunumunuzda bir diyagram çizmiyorsunuz? Belgelendirme oluşturucuları bir SQLEditor görüntüsünü, tabloların birbirine nasıl uyduğunu veya hangi nesnelerin birbirine bağlandığını açıklamak için yararlı bulabilir. SQLEditor diğer aletlerle çalışır SQLEditor, SQL parçacıklarından diyagramlar oluşturabilir, tablolar SQLEditor'a yapıştırılabilir, birkaç dakika içinde tekrar düzenlenebilir ve kopyalanabilir. SQLEditor, panoda bulduğu SQL'i ayrıştırır ve düzenleyebileceğiniz nesnelere dönüştürür. Komut satırı sql istemcisinde hızlı bir şekilde tablo oluşturmanız mı gerekiyor? SQLEditor'da oluşturun ve basitçe yapıştırın! Ve diğer şekilde de çalışır, bazı SQL'leriniz varsa görselleştirmeniz gerekir. Başlıca veritabanları Desteklenir MySQL, SQLite, Postgres ve Oracle dahil olmak üzere büyük veritabanı sistemlerine dışa aktarabilirsiniz. SQLEditor, istediğiniz lehçeyle çalışmak için üretilen SQL'i özelleştirir. SQLEditor ayrıca Ruby on Rails geçişi ve şema dosyalarının düzenlenmesini de destekler. Ayrıca deneysel bir Django eklentimiz var.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

39 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.