Anasayfa » SteerMouse 5.3.1 Mac OS
Araçlar- Çeşitli

SteerMouse 5.3.1 Mac OS


Hakkında

USB veya Bluetooth farenizin kontrolünü elinize alın.  Farenizle ilgili sorunlarınız mı var? Eğer disiplinsizse, kontrol cihazını değiştirmenin zamanı gelebilir ve böylece daha iyi kontrol edip edemeyeceğinize bakın. SteerMouse izin vermeyen diğer birçok ayar sunar. Apple Mighty Mouse da dahil olmak üzere, et ve kan (peynir parçası daha iyi deneyin) hariç, birçok fare ile çalışır. SteerMouse ile, fare tekerinizdeki düğmelerin her birine birden fazla rol atayabilir ve tıklama, çift tıklama vb. İşlemlerini değiştirebilirsiniz. SteerMouse ile Ven, tek bir fare hareketi ile uygulamalar arasında geçiş yapabilir, kısayollar kullanarak, Mac'inizdeki imleci gitmek istediğiniz yere geri gitmek için akıllıdır. SteerMouse fareleri, 16 düğmeli, ABS ve turbo enjeksiyon için destek sağlar.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.