Anasayfa » Sticky Notes: Easy Note Taking 1.8 Mac
Araçlar- Çeşitli

Sticky Notes: Easy Note Taking 1.8 Mac


Hakkında

İzinler hakkında birkaç söz: Yapışkan Notlar uygulaması, Evernote ve iCloud alanınızı kullanır ve notları Evernote hesabı arasında senkronize eder. Özel dosyalarınıza yalnızca kendi oluşturduğu dosyalara erişemez.
Özellikleri

◉ Evernote® ile eşitlenir . ◉ iCloud aracılığıyla isteğe bağlı, özel senkronizasyon ◉ Tek tıklamayla çevrimiçi olarak notları içe ve dışa aktarın. ◉ Notlarınızı bağımsız olarak taşımaktan ve yeniden boyutlandırmaktan çekinmeyin. ◉ Pin notu / Her zaman üstte ◉ Notunuzun rengini seçin. ◉ Sizin için en iyi yazı tipini ayarlayın. ◉ Leisten Text to Speech tanıma. ◉ Şu anda ihtiyacınız yoksa notu kapatın ve tekrar ve daha fazlasını açmak için Yapışkan Notlar simgesine tıklayın.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.