Anasayfa » Stringed 2.9 Mac
Ses Düzenleme

Stringed 2.9 Mac


Hakkında

Stringed, her müzisyen için mükemmel bir araçtır. Herhangi bir şarkının hızını ve perdesini değiştirmenize izin vererek, herhangi bir şarkıyı çok kısa sürede öğrenebileceksiniz!

  • Pitch Shifting:  Artık enstrümanınızı yeniden ayarlamanıza gerek kalmayacak !. Stringed ile, herhangi bir şarkının perdesini 12 yarım tona kadar değiştirebileceksiniz (yukarı aşağı!).
  • Tempo Tuning:  Herhangi bir zor soloyu yavaşlatın !. Yavaş bölümleri hızlandırın. Stringed'ın tempo ayarlama özelliği ile tempoyu% 50 daha hızlı veya daha yavaş ayarlayabileceksiniz.
  • Döngüler: Döngü yapmak  istediğiniz herhangi bir bölgeyi seçin, Döngü anahtarını değiştirin ve oynat düğmesine basın. Yapmanız gereken tek şey bu. En sevdiğiniz şarkının solosunu defalarca çalabilirsiniz!
  • Desteklenen Formatlar:  Stringed, şu şekilde kodlanmış ses dosyalarını açar: AIFF, WAV, MP4 ve MP3.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

13 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.