Anasayfa » Submerge 3.6.2 MacOS
Video Düzenleme

Submerge 3.6.2 MacOS


Hakkında

Submerge, filmlerinize ve TV şovlarınıza sabit kodlanmış altyazı eklemenin en kolay yoludur. Altyazılı film, bilgisayarınız, akıllı telefonunuz, taşınabilir cihazınız veya oyun konsolunuz gibi hemen hemen her şeyde oynatılacaktır. Submerge, giriş olarak birçok metin tabanlı altyazı formatını destekler ve altyazılı filmi en yaygın cihazlar için tek bir tıklamayla dışa aktarabilirsiniz. Submerge ayrıca, doğru altyazıları bulmayı gerçekten kolaylaştıran yerleşik bir altyazı arama ve indirme aracına sahiptir. Aynı zamanda dahili bir tam ekran oynatıcıya sahiptir, böylece altyazılı filmi doğrudan Submerge içinde izleyebilirsiniz.
Özellikleri

- Bilgisayarınızda, akıllı telefonunuzda, taşınabilir cihazınızda veya oyun konsolunuzda oynatılabilen altyazılı filmler oluşturun. - MOV, AVI, MKV, MP4, vb. Gibi hemen hemen tüm görsel formatlara altyazı ekleyin. - SubRip (.srt), SubViewer 1 ve 2 (.sub), SubStation Alpha (.ssa / .ass) gibi başlıca altyazı dosyası formatlarını destekler ) ve MicroDVD. - Yerleşik altyazı arama aracını kullanarak altyazı dosyalarını kolayca bulun. - iPhone, iPod, iPad, Apple TV, Cep Telefonu, PSP, PS3, Wii ve Xbox 360 için dışa aktarıcı ön ayarları. - Monitör alanınızı daha verimli kullanmak için en boy oranını 16: 9, 4: 3 veya 3: 2'ye zorlayın. - Uygulamadan çıkmadan altyazılı filmleri tam ekran izleyin. - Birden fazla filmi basit kopyalayıp yapıştırarak birleştirin. - İngilizce, İtalyanca, Fransızca, Fince, İspanyolca, Yunanca, Portekizce / Brezilya, Felemenkçe, Almanca, Slovakça, Rusça, Lehçe, Geleneksel Çince ve İsveççe olarak yerelleştirilmiştir.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.12 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

22 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.