Anasayfa » Sundered Eldritch Edition Mac
Aksiyon - Macera Strateji

Sundered Eldritch Edition Mac


Hakkında

Sundered, Jotun'un yaratıcısından elle çizilmiş bir destan olan, hayatta kalmak ve akıl sağlığı için korkunç bir mücadeledir. Eski eldritch güçlerine karşı koyduğunuz ya da kucakladığınız, tekrar edilebilir bir metroidvania. Yıkılmış bir dünyada dolaşan, korkunç düşman ordularıyla dolu sürekli mağaralara hapsolmuş Eshe'yi oynuyorsun. İnsanlığın pahasına devasa patronları yenmek için bozuk emanetlerin gücünü kullanın. Diren ya da kucakla.
Özellikleri

✦ Güzel elle çizilmiş sanat ve animasyon ✦ Korkunç derecede destansı patron dövüşür ✦ Güçlü bir şekilde zarar görebilecek benzersiz yetenekler… maliyetle ✦ Yüzlerce yükseltme ve çoklu karakter oluşturma bu Düşman ordularına karşı dinamik buluşmalar El yapımı ve prosedürel seviyelerin karışımı
Sistem Gereksinimleri

OS sürümü: 10.10 İşlemci türleri ve hızları: en az 2,4 GHz Core i5 RAM: 4 GB Video RAM: 1 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.41 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.