Anasayfa » Super Vectorizer Pro macOS 1.70
Dönüştürücü Grafik - 3D - Animasyon

Super Vectorizer Pro macOS 1.70


Hakkında

Super Vectorizer, JPEG, BMP ve PNG gibi raster bitmap görüntüleri birkaç basit tıklamayla ölçeklenebilir vektör grafiklerine dönüştürür. Görüntülerden yüksek kaliteli vektör dosyalarını otomatik olarak izler ve yalnızca renkli ve gri tonlamalı görüntülerin değil, aynı zamanda siyah beyaz görüntülerin de izlenmesini destekler.
Özellikleri

• Tek tıkla vektörleştirme. • 32 renge kadar destekler. Çok sayıda formatta otomatik izleme görüntüleri: JPG, BMP, PNG, GIF, PDF, PSD, PNT, RGB, ARW, BMPF, CUR, CRW, CR2, DCR, DNG, EPSF, EPSI, EPI, EPS, JPG, BMP, PNG, GIF, PDF, PSD, PNT, RGB, ARW, BMPF, CUR, CRW, CR2, DCR, DNG, EPSF, EPSI, EPI, EPS, EXR, EFX, ERF, FPX, FPIX, FAKS, FFF, GIFF, G3, HDR, ICNS, ICO, JP2, JFX, JFAX, JPE, JFIF, JPF, MPO, MAC, MRW, MOS, NRW, NEF, ORF, PICT, PIC, PCT, PS, PNTG, PNGF, PEF, QTIF, QTI, RAW, RAF, RW2, RWL, SR2, SRF, SRW, SGI, TRIC, TIFF, TGA, TARGA, • Görüntüleri Kenar veya Renk veya Gri Renk ile vektörleştirme seçenekleri. • Ai, SVG ve PDF vektör çıktısı
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.6 veya üstü • ​​Apple Silicon veya Intel Core işlemci
İndirme Linkleri

Turbobit

3 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.