Anasayfa » Symantec Endpoint Protection 14.3.9204.6000 Mac
Antivirüs - Güvenlik

Symantec Endpoint Protection 14.3.9204.6000 Mac


Hakkında

Önleme, tespit ve müdahale, aldatma ve uyarlama ile dünyanın en gelişmiş tek aracılı uç nokta güvenliği. Symantec, Gartner tarafından Uç Nokta Koruma Platformları Magic Quadrant'ta uygulama açısından en yüksek ve vizyon açısından en uzak şirket olarak konumlandırılmıştır.
Özellikleri

Yalnızca Symantec uç noktalarınızı tek bir aracı aracılığıyla aşağıdaki amaçlarla güvence altına alabilir: – İmza gerektirmeyen ve kritik uç nokta teknolojilerini birleştiren çok katmanlı koruma ile sakat bırakan fidye yazılımlarını ve bilinmeyen saldırıları alt edin. – Gelişmiş makine öğrenimi ve davranış analizi ile korumayı en üst düzeye çıkarın ve yanlış pozitifleri en aza indirin. – Popüler uygulamalardaki bellek tabanlı güvenlik açıklarını besleyen sıfır gün saldırılarını, bellek açıklarını azaltma ile engelleyin. – Güvenlik duruşunuzu optimize etmek için hareket halindeyken algılama motorlarınızda ince ayar yapın. Kimlik Avcılarını Aldatma ile Avlayın – Saldırganları tuzak bir mayın tarlasına çekerek tespit edin. – Niyetlerini, taktiklerini ve hedeflerini açıklayın; böylece güvenlik ekipleri güvenlik duruşlarını önceden uyarlayabilir. – Tuzağı, bir düğmeyi çevirmek kadar basit bir şekilde ayarlayın. Güvenlik Açıklarınızı Kafese Alın. Uygulamalarınızı Serbest Bırakın. – Kullanımda olsun ya da olmasın, tüm uç nokta uygulamalarının risk düzeylerini otomatik olarak sınıflandırın. – Açıklardan yararlanmaları sınırlamak için uygulama izolasyonunu kullanın. – Sezgisel bir bulut konsolu ile dakikalar içinde güçlendirmeyi uygulayın. Karmaşıklığı Sonlandırmak İçin Yığınınıza Saldırın – SEP'i ağ güvenlik altyapısıyla entegre ederek tehditleri her yerde tespit edin ve bunlara yanıt verin. – Yerleşik entegrasyon, tek bir ajanla önleme, Tespit ve Müdahale (EDR), Aldatma ve Sertleştirme sunar. – Otomasyon ve orkestrasyon için mevcut BT altyapısıyla koordinasyon sağlamak üzere açık API'leri kullanın. Daha Güçlü, Daha Hızlı, Daha Hafif – SEP 12'ye kıyasla bant genişliği kullanımını ve tanım dosyası boyutlarını yüzde 70 azaltır. – Tescilli gerçek zamanlı bulut aramamızı kullanarak daha hızlı tarama süreleri sağlar. – Maliyetleri düşürmek için otomatik güncellemeler yoluyla BT kaynak kullanımını azaltır.
İndirme Linkleri

Turbobit

81 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.