Yedekleme

SyncMate Expert 8.1.475 Mac


Hakkında

Android, iOS, diğer Mac’ler ve daha fazlasıyla Mac’inizi SyncMate Expert 8.1.475. SyncMate, Mac verilerinizi Android, iOS ve diğer Mac, MTP veya bağlı cihazların yanı sıra Google, Dropbox ve iCloud hesabıyla senkronize etmenizi sağlar

Özellikleri

  • Free SyncMate, Kişi ve Takvim girişlerini Mac ve desteklenen cihazlar arasında senkronize etmenizi sağlar. Google ve Dropbox hesaplarıyla senkronizasyon da mevcuttur. SyncMate, Android ve iOS’tan gelen mesajların doğrudan Mac’te okunmasına izin verir.
  • Expert Edition, iTunes, iPhoto ve Photos.app, Safari Yer İmleri, Hatırlatıcılar ve ayrı klasörleri senkronize eder (senkronizasyon seçenekleri, senkronize ettiğiniz cihaza göre değişir). Desteklenen herhangi bir cihaz için çeşitli otomatik senkronizasyon parametrelerini ayarlamanıza izin veren AutoSync seçeneği sunar. Mac ile bağlı depolama aygıtları ve diğer Mac’ler arasında Klasörleri gerçek zamanlı olarak senkronize edebilirsiniz, yani Mac’inizdeki veya bağlı aygıtınızdaki herhangi bir veriyi değiştirdikten sonra hemen senkronize edilir.
  • Expert Edition ile Mac’inizdeki Android ve iOS cihazlarından metin mesajları oluşturabilir, gönderebilir, silebilir, arayabilir ve dışa aktarabilirsiniz. Ayrıca videoların cihaza (Resimler, Videolar ve Müzik eklentisi) senkronize edilmeden önce AVI, MPG, MP4, WMV, ASF, 3GP ve ses dosyalarına MP3 ve WAV’a dönüştürülmesini sağlar.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

50 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.