Anasayfa » Tenorshare iCareFone 5.4.0.8 Mac OS X
Mobil Yönetimi

Tenorshare iCareFone 5.4.0.8 Mac OS X


Hakkında

İOS 12 Yedeklemeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırın

  • Sınırsız bir şekilde müzik, fotoğraf, video, rehber, SMS aktarma
  • Verilerinizi ücretsiz olarak yedekleyin ve seçici bir şekilde cihazı geri yükleyin
  • İPhone / iPad / iPod iOS ile ilgili genel sorunları koruyun
  • Cihazınızı geliştirin (iPhone XS / XS Max / XR dahil)

İOS verilerinizi daha basit bir şekilde yönetin

İOS aygıtlarındaki verileri yönetmek kolay bir iş değildir, çünkü Apple'ın bunlarla ilgili katı kısıtlamaları vardır. Şimdi ICareFone, önemli verilerin kolayca kontrolünü elinize alabilirsiniz. Tek bir tıklatmayla birden çok dosyayı içe aktarabilir, dışa aktarabilir, silebilir, ekleyebilir ve hatta çiftleyebilirsiniz.  Transferi iPhone / iPad / iPod için İthalat dosyalarını   tıklayın - / Mac 1 PC'ye İhracat   iOS cihazları ve iTunes arasında Transferi medya dosyalarını   ekleme Tekli veya toplu imleri kişileri, kitapları ekleyin   sizin gibi müzik için yeni çalma listeleri oluşturma ve ücretsiz klasörleri işaretlemek   Sil Toplu kaldırmayı artık ihtiyacınız olmayan dosyalar. Çok zaman kazanın.  Sınırlı alanı boşaltmak için uygulamaları kaldırın   Yinelenenleri kaldır Dosya aktarımı sırasında yinelenenleri otomatik olarak kaldır   iPhone'unuzdaki aynı kişi bilgilerini birleştirir

Kısıtlamalardan kurtulun, Daha İyi Anlayın iCareFone

En iyi dosya yönetim yazılımı iOS'lardan biri olan iCareFone, tüm Apple kullanıcılarının aygıtlar arasında veri dosyalarını organize etmesini ve paylaşmasını sağlamak için yönetimi daha kolay ve hızlı bir şekilde sağlamayı amaçlamaktadır.

iOS ihtiyacınıza göre sınırsız transfer dosyaları

Dosyaları iPhone / iPad / iPod'dan PC / Mac'e aktarmak için doğrudan ve kolay bir yol mu istiyorsunuz? iCareFone her şeyi sorunsuzca paylaşmak için en iyi seçimdir.

İOS cihazlarınızı esnek bir şekilde yedekleyin ve geri yükleyin

İCareFone ile yedek iPhone / iPad / iPod sadece bir parça kek. Bununla beraber, daha fazla seçenek ve yedekleme dosyalarına daha hızlı yedekleme hızı var. Artık tamamen iTunes / iCloud'dan kurtulabilirsiniz.

Akıllı telefonunuzdaki iOS genel sorunlarını kurtarır

İOS cihazlarınızla ilgili bir sorununuz olduğunda, hiç hoş olmayacak. Bu yönetici one-stop iOS, iOS rahatsız edici sorunlarını kolayca yönetmenizi sağlar. Tüm onarım işlemini takip etmek kolaydır ve dakikalar içinde tamamlanabilir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

62 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.