Anasayfa » Teorex PhotoStitcher 3.0.2 MacOS
Fotoğraf

Teorex PhotoStitcher 3.0.2 MacOS


Hakkında

PhotoStitcher, manuel görüntü hizalama ve ayarlama sıkıntısı olmadan mükemmel panoramik fotoğraflar oluşturur. Göz kamaştırıcı derecede geniş, büyük ölçekli sahneler oluşturmak için bir dizi örtüşen görüntüyü yakalayın ve 'Dikiş' düğmesini tıklayın. Fotoğraflarınızı panoramaya otomatik olarak dikin Mükemmel bir panorama oluşturmak profesyonel beceriler ve üst düzey bir kamera mı gerektiriyor? Şart değil. PhotoStitcher ile birden fazla fotoğrafı pitoresk bir panoramik görüntüye dikebilirsiniz. Program, farklı çözünürlüklere, farklı çekim açılarına ve hatta farklı perspektiflere sahip fotoğrafları, nefes kesici manzaraları, anıtsal kiliseleri veya tek bir kareye sığdırılması çok zor olan gökdelen dağlarını betimleyen, mükemmel şekilde hizalanmış tek bir panoramada sorunsuz bir şekilde birleştirir. Büyük Boyutlu Görüntüleri Parçalar Halinde Tara ve PhotoStitcher Kullanarak Birbirlerine Birleştirin Taramaları otomatik olarak dikin Tarayıcınızın penceresinden daha büyük bir şeyi taramanız mı gerekiyor? Geniş formatlı bir tarayıcıya binlerce dolar harcamanıza gerek yok.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

22 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.