Anasayfa » The Foundry Nuke Studio 13.1v3 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

The Foundry Nuke Studio 13.1v3 Mac


Hakkında

The Foundry Nuke Studio 13.1v3 Endüstri lideri NUKE ürün yelpazemiz, benzersiz hız, işlevsellik ve işbirliği olanakları sunan çözümler arasında düğüm tabanlı kompozisyon, editoryal ve son işlemleri kapsayan üstün araç kitleri sunar. İster tek vuruşlu bir besteci olun, isterse uçtan uca projeler arasında çalışarak, işi hızlı bir şekilde bitirmek için ihtiyacınız olan tüm araçları bulabilirsiniz. NUKE'nin güçlü düğüm tabanlı kompozit araç seti size güvenle yaratmanız için güç ve esneklik sunar. NUKE, tam bir 3B sistemi ile birlikte beklediğiniz tüm 2B kompozisyon araçlarını ve ayrıca stereoskopik film araçları ve derin derleme kompozisyonlarını içerir. NUKE'nin benzersiz esnekliği, kişiselleştirmesi ve işbirliği size ve ekibinize en yüksek kalitede sonuçları hızlı bir şekilde almanızda yardımcı olur . Bu ödüllü araç seti, NUKE ürün serisinin temelini oluşturuyor. En yüksek kalitede sonuçlar En büyük gişe rekorları kıran filmlerde, sektördeki en iyi VFX evleri tarafından kullanılan NUKE, pikselleri hem ağrısız hem de yaratıcı şekilde tatmin edici, mükemmel, film kalitesinde sonuçlar üretiyor. Komple birleştirme araç seti NUKE'nin gelişmiş düğüm tabanlı birleştirme araç seti 200'den fazla farklı düğüm, artı gerçek bir 3D sistemi, derin birleştirme araçları ve baz uygulamadaki stereoskopik iş akışları için destek içerir. Hız ve verimlilik NUKE'nin son teknoloji araç takımları, GPU hızlandırma ve akışkan iş akışlarıyla hızlı ve etkileşimli çalışın. İşi hızlı yapmak için ihtiyacınız olan her şey yerleşik ve kullanıma hazır. Ölçeklenebilirlik NUKE'nin düğüm grafiği, çözünürlükten bağımsız işlem ve işbirlikçi doğası, NUKE ile yapabileceğiniz işin kapsamının hem teknik olarak hem de yaratıcı olarak benzersiz olmasını sağlar. Ortak çalışma akışı Verimli, ortak çalışma akışları NUKE ürün yelpazesinin merkezinde yer almaktadır. Bir grup sanatçıda veya efekt departmanında çalışıyor olsanız da, NUKE ekip çalışmasını kusursuzlaştırır. Açık ve özelleştirilebilir Başlıca işletim sistemi desteği, düşük donanım gereksinimleri, bir Python API ve NUKE ailesinin diğer üyeleri ile kesintisiz uyumluluk ile NUKE, boru hattınız için mükemmel bir seçimdir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.12 GB .zip


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.