Anasayfa » The Whispered World Special Edition 3.2.0418 Mac
Aksiyon - Macera

The Whispered World Special Edition 3.2.0418 Mac


Hakkında

Whispered World Special Edition 3.2.0418 Bir dünyanın kaderi dengede durduğunda, alışılmadık bir kahraman ortaya çıkar! Görsel açıdan etkileyici macera destanı Whispered World, ilk kez Özel Sürüm olarak piyasaya sürüldü. Fısıldayan Dünya'nın birçok animasyon detayı ve fantastik karakteriyle büyülemesine izin verin. Sadwick'in macerası, tekrarlayan kabuslarının anlamını anlamak için yola çıktığında başlar. Hayallerinde, dünyası onun etrafında çöktüğü için gizemli bir mavi küre tarafından perili. Kehanet Shana, en kötü korkularını doğrular: sadece dünyanın sonunu önceden haber vermekle kalmaz, aynı zamanda Sadwick'in kıyametlerinin sebebidir. Kehanetle yüzleşin ve başka hiçbir şeye benzemeyen bir macera yaşayın! Özel basımın özel içeriği arasında Jan 'Poki' Müller-Michaelis ve Marco Hüllen'in yanı sıra orkestra müziği ve açılabilir başarıları içeren sesli yorumlar yer alıyor.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.7 veya üzeri İşlemci türleri ve hızı: Minimum Çift Çekirdekli 2 GHz RAM: 1 GB Video RAM:
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.93 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.