Anasayfa » Thenatan Vinylizer v2.0.0 Mac
Ses Düzenleme

Thenatan Vinylizer v2.0.0 Mac


Hakkında

Size "Vinylizer V2" yi sunmaktan gurur duyuyoruz . Herhangi bir stüdyo araç setine çok çeşitli Eski Vinil Dokuları eklemek için tasarlanmış kullanışlı bir Araç. Vinylizer V2, eski vinil kayıtların sıcak sesini ve sürücüsünü üretir.
Vinylizer V2, her nostaljik öğeyi bağımsız olarak kontrol etmenizi sağlayarak sevdiğiniz tüm eski pikap seslerini size verir. Temiz, dijital parçalarınıza Kesintisiz Vinil 'kum ve kir' Dokusu ekleyin Veya Midi Klavyenize bir miktar gürültü tozu ve Basılı Tutun Bir Nota Basılı Tutun Gibi Basit Bir Hiss ekleyerek parçalarınıza eski okul havasını verin. Bu analog eserler, plak çalarınızın “ruh” sahibi olduğu günlerdeki eski kayıtlar gibi parçalarınıza hayat ve sıcaklık katacak. ”Vinil Sesi Alın! "
İndirme Linkleri

Turbobit

521 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.