Anasayfa » Tidy Up 5.1.2 Mac OS
Bakım - Temizlik

Tidy Up 5.1.2 Mac OS


Hakkında

“Yinelenen dosyaları tespit etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı” Tidy Up! yeni bir yardımcı program neslinin tespitini çoğaltır, hızını vurgular ama çoğunlukla bir dizi ilginç seçenek. Tidy Up ile! İlgili ses söz konusu olduğunda, dosya adı, yazar, oluşturma tarihi ve / veya değiştirme, uzantı ve boyut, etiket ve daha fazlası gibi çeşitli parametreleri kullanarak arama yapabilirsiniz. Aslında Tidy Up! Doublet Scan'in yerini alır ve ID3 sesini, MP3 ve AAC dosya etiketleri dosyalarının bit hızını, süresini ve bit hızını kullanmak gibi önemli değişiklikler ve daha ilginç seçenekler sunar. Tidy Up! iTunes ve iPod veritabanlarında rummages ve silme işlemi çoğalttıktan sonra hem senkronize edin. Sonuçlar bir kez, Tidy Up! ses, metin, resim veya video kaynakları gibi önizleme dosyalarına izin verir. Kopyaları silebilir, başka bir klasöre taşıyabilir, hatta doğrudan CD'ye yazabiliriz ve tüm bunları büyük bir hızla ve kullanım kolaylığıyla yapabiliriz. En büyük avantajlarından biri de “Akıllı Sepetler” seçeneği ile kişisel kriterleri kullanarak arama yeteneğidir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

18 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.