Dönüştürücü

Tipard 4K Video Converter 9.1.32 MacOS


Hakkında

Bu program, Mac kullanıcılarının oynatıcınızda oynatmak üzere 4K UHD videoyu HD veya SD’ye dönüştürmesi için mükemmel bir video dönüştürücüdür. Monitörünüze uyması için 4096 x 2160 çözünürlüklü videoyu 1920 x 1080 veya 1080 x 720 çözünürlüklü videoya dönüştürmenizi sağlar. Küçük bir depolama alanına sahip taşınabilir cihazınızda oynatmak için büyük boyutlu 4K UHD videoyu 480p/360p/240p videoya dönüştürmenize yardımcı olacaktır. Alternatif olarak, tek bir tıklamayla 4K TV’de net bir deneyim elde etmek için YouTube’dan indirdiğiniz veya telefonunuzla kaydettiğiniz düşük tanımlı videonuzu yüksek tanımlı videoya dönüştürebilirsiniz.

Özellikleri

Mac için Süper UHD Video Dönüştürücü

  • 4K UHD videoyu diğer HD (1080p/720p) ve SD videoya dönüştürün
  • 4K TV’de keyif için SD veya HD videoyu 4K UHD videoya dönüştürün
  • 4K video formatlarını MP4, AVI, WEBM, TS, FLV, MKV vb. arasında dönüştürün
  • Videoyu iPhone, iPad, Sony PSP, PS3/4 vb. ile uyumlu olacak şekilde dönüştürün
  • Video efektlerini düzenleyin (kırp/kırp/filigran/3D modu) ve videoyu döndürün

4K videoyu diğer formatlara dönüştürün
HEVC ve AVCHD ile uyumlu olan bu Mac video dönüştürücü, video formatlarını dönüştürmede harika bir iş çıkarıyor. 4K UHD’yi MP4, AVI, WebM’den TS, FLV, MKV’ye dönüştürmek için bir 4K video formatı dönüştürücü olmanın ötesinde, MOV, WMV, M4V, MTS, 3GP, SWF, MTV, SD/HD video formatlarını dönüştürmenize olanak tanır. Farklı cihazınızda oynamak için ASF, VOB, MOD vb. Ayrıca, videoyu sese dönüştürecek kadar güçlüdür. En sevdiğiniz arka plan müziğini almak için YouTube video dosyalarını kolayca MP3’e dönüştürebilirsiniz. İyi kalitede WMA sesi elde etmek için yüksek tanımlı videonuzu da dönüştürebilirsiniz.

Çeşitli cihazlarda kolayca oynatın
Tipard 4K Video Converter for Mac, çeşitli cihazlarınızdaki oynatıcınızla son derece uyumludur. İster iPhone/iPad’inizde oynatmak için videoyu MP4/MOV’a dönüştürmek isteyin, ister Android telefonunuzda, Sony TV’de, PS3/4’te vb. oynatmayı desteklemek için videoyu dönüştürmek isteyin, hatta videoyu VLC, QuickTime’da oynatmak için dönüştürün , vb. doğrudan Mac’inizde, bunu yapmak için Mac’inizdeki bu video dönüştürücüyü kullanabilirsiniz. Dahası, daha fazla kullanım için videoyu Adobe Premiere Pro, iMovie, Avid Media Composer, vb. gibi düzenleme yazılımlarınızla uyumlu olacak şekilde dönüştürebilirsiniz.

Dönüştürmeden önce videoyu düzenleyin ve döndürün
Bir 4K UHD video dönüştürücünün ötesinde, video efektlerinizi düzenlemek için de iyi bir yardımcıdır. Saat yönünün tersine 90 veya saat yönünde 90 ile açıyı düzeltmek için yan videonuzu döndürmenizi sağlar. Taleplerinizi karşılamak için videonuzu yatay veya dikey olarak çevirmenize izin verilir. Bunun ötesinde, bir ev sineması için 2D videonuzu 3D moduna ayarlayabilirsiniz. İstenmeyen mektup kutusundan kurtulmak için videoyu dönüştürmeden önce kırpın, videonuzu YouTube’a yüklemeden önce belirtmek için özel filigran ekleyin ve romantik veya korkunç bir film oluşturmak için video ve ses efektlerini düzenleyin. Uzun bir videoyu birkaç parçaya ayırabilir ve birkaç klibi tek bir dosyada birleştirerek bir yaşam koleksiyonu oluşturabilirsiniz.

Hızlı ve kullanımı kolay
Bu 4K video dönüştürücü, Mac kullanıcıları için çok hızlı ve kullanımı kolaydır. Düzenlemek ve dönüştürmek için toplu video dosyaları eklemenizi sağlar. Ekle düğmesine tıklayarak veya dosya yığınlarını sürükleyerek toplu iş dosyaları eklemek isteğe bağlıdır. Video efektlerini düzenleyebilir ve ardından çıktı biçimini tek tek seçebilirsiniz. Ardından, tüm video veya ses dosyalarını aynı anda dönüştürmeye başlamak için dönüştür düğmesini tıklayın. Basit arayüz, tüm süreci çalıştırmanızı kolaylaştırır ve işlevlerle ilgili basit yerleşik açıklama, bunu anlamak için çok açıktır. Videoyu dönüştürmeden önce, zaman kazanmak için hemen değişiklik yapmak üzere video efektlerini önizleyebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üstü

İndirme Linkleri

Turbobit

55 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.