Anasayfa » Tipard FixMP4 Full 1.0.10
Video Düzenleme

Tipard FixMP4 Full 1.0.10


Hakkında

Bozuk Video Dosyalarını Her Durumda Onarın. Her durumda birden fazla nedenden dolayı oynatılamayan video dosyalarını onarın. İndirme hataları, aktarım hasarı, düzenleme hataları, yanlış sıkıştırma kodekleri, bozuk kayıtlar vb. nedeniyle hasar gören videoları düzeltin. Videonuz nasıl bozulursa bozulsun, Tipard FixMP4 hepsini onarır.

Tipard FixMP4, video dosyalarını düzeltmek için tek durak çözümünüzdür. MP4, MOV ve 3GP formatlarıyla çalışır ve videoları ultra keskin 4K’dan net 1080p ve pratik 720p’ye kadar sahip olduğunuz tüm çözünürlüklerde onarabilirsiniz.

Videolarınız neden hasar görmüş olursa olsun, Tipard FixMP4 bunların hepsinin üstesinden gelebilir. Videolarınızı zahmetsizce onarabilmeniz ve orijinal kalitesinde yeniden keyfini çıkarabilmeniz için bunu kolaylaştırdık.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üzeri

İndirme Linkleri

Turbobit

40 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.