Anasayfa » TKActions V7 Panels for Adobe Photoshop
Fotoğraf

TKActions V7 Panels for Adobe Photoshop


Hakkında

TKActions paneli, parlaklık maskeleri oluşturmak ve Photoshop'u çalıştırmak için kapsamlı panelin en yeni sürümüdür. Önceki V6 panelinin tüm özelliklerini ve birçok yenisini içerir. Selefi gibi, TK7 paneli modüler olduğundan, kullanıcılar çalışma alanlarında en iyi şekilde çalışacak şekilde yapılandırabilirler. Combo modülü, istenirse yeni bir kompakt düzen sağlamak için iki farklı düzene bile sahiptir. (Sean Bagshaw, bu sayfanın altında bunun nasıl yapılacağını gösteren bir videoya sahiptir.) TK panelleri dünya çapında kullanılmaktadır ve altı ortak dille önceden programlanmıştır: İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve Çince. Kullanıcılar tercih ettikleri dili seçebilir.
RapidMask modülü, tüm gerçek parlaklık maskeleri ve diğer piksel tabanlı maskeleri hemen hemen gerçek zamanlı hızlarda hızla oluşturmak için benzersiz Rapid Mask motorunu kullanır. Maske tabanlı arayüz, 16 bit maskeleri hesaplar ve kullanıcılar hangisinin kullanılacağına dair akıllı seçimler yapmak için bunları ön planda görürler. Arayüz, maskeler oluşturmayı hızlı ve kolay hale getiren yukarıdan aşağı bir iş akışı ile düzenlenmiştir. Numaralı bölümler kullanıcıları işlem boyunca yönlendirir. Tüm maskelerin, hatta değiştirilmiş maskelerin bile benzersiz şekillerde birleştirilmesine olanak sağlayan bir maske hesaplayıcısı dahil olmak üzere çeşitli modifikasyon seçenekleri vardır. Aşağıdaki video panelin tüm düzenine ve en yeni özelliklerine genel bir bakış sunmaktadır.   TKActions, Photoshop CC'nin barındırabileceği HTML5 mimarisinden yararlanmak için yalnızca Photoshop CC için tasarlanmıştır.
Özellikleri

Her modülün bazı özellikleri aşağıdadır. RapidMask
 • Çoklu maskeler / çoklu kaynaklar TTKActions, sadece parlaklık maskesi panelinden çok daha fazlasıdır. Kanal, renk, doygunluk ve titreşim maskeleri, parlaklık maskeleri kadar kolay bir şekilde oluşturulur ve bu piksel tabanlı, kendi kendini kuşaklama maskelerinin tüm spektrumları üretilebilir. SOURCE menüleri, maske oluşturmak için başlangıç ​​noktası olarak farklı piksel verilerinin seçilmesini kolaylaştırır
 • Organize iş akışı ourÖnemli bölümler − KAYNAK, MASK, MODİFİK ve ÇIKIŞ users kullanıcıları maske hazırlama sürecinde yönlendirir.
 • Yeni maskeler −TK7 şimdi Color Zone maskelerine ve CMYK maskelerine sahiptir.
 • Kolayca maske ekleme ve çıkarma mask Maske hesap makinesi, panel tarafından oluşturulan herhangi bir maskeyi eklemek, çıkarmak veya kesişmek için kolay bir yol sağlar.
 • Daha fazla MODIFY seçeneği-Yeni değiştirme fonksiyonları boyama, yazma, kaçma ve hatta Photoshop Camera Raw filtresi sayesinde hassas maskelere izin verir.
 • Çok sayıda çıkış seçeneği: Geçerli Hızlı Maske ile katman maskesi olarak kolayca ayarlama katmanları ve piksel katmanları oluşturun.
 • Katman Maskesi modu mask Maskeyi doğrudan etkin katman üzerinde katman maskesi olarak uygulayarak en iyi maskeyi hızlı bir şekilde seçmek veya oluşturmak için görüntü tabanlı bir yaklaşım sunar.
 • Accent color interface users Kullanıcıların istedikleri şekilde değiştirebilecekleri, tüm modül için sadece bir vurgu rengi.
 • Tıklama takibi −Buttonlar, tıkladıktan sonra vurgu rengi gölgesini korur, böylece kullanıcılar en son hangi maskeyi seçtiklerini izleyebilir.
Combo / Cx
 • Kompakt tasarım Photoshop Photoshop kontrolünü, web netleştirmeyi ve yaratıcı eylemleri tek bir modülde birleştirir.
 • Photoshop'u modülden çalıştırın −Birçok genel Photoshop işlevi, klavye kısayolları ve menü öğeleri, modülden tek bir tıklama ile çalıştırılabilir.
 • Sessiz renk arayüzü Doğru Photoshop fonksiyonunu hızlıca bulmak için düğmeleri mantıklı gruplara ayırır.
 • Çok işlevli düğmeler evBirleşik düğmeler, düğmenin üzerinde grafik olarak görüntülenen veya CTRL / komut tuşuyla etkinleştirilebilen çift işlevlere sahiptir.
 • Yaratıcı Photoshop eylemleri menüsüne erişmek için “TK ” düğmesini kullanın . NewYeni eylemleri içerir Freehand Vignette, Spotlight, Dehaze ve Renk Ekle.
 • Pozlama karıştırma işlemleri taKoyu, Hizala ve Odak Karışımı “TK ” düğmesinin bir parçasıdır .
 • Entegre web netleştirme −TK7 şimdi çok boyutlu destek sağlar. Web için görüntüleri herhangi bir boyutta netleştirin, sRGB'ye dönüştürün ve netleştirme sonrası işlemleri çalıştırın.
 • Genişletilmiş kullanıcı eylemleri − “Kullanıcı ” düğmesiyle erişilen programlanabilir eylemler, kullanıcıların kendi eylemlerini doğrudan panelden gerçekleştirmelerini sağlar.
Grup, yığın, parça, bir defada alınan miktar
 • Çoklu görüntü netleştirme button Tek bir tıklamayla web için tüm resim klasörlerini yeniden boyutlandırın ve netleştirin.
 • Çok boyutlu bileme −TK7 artık farklı şekilde yeniden boyutlandırılması gereken hem dikey hem de yatay görüntüler içeren klasörler için birleştirilebilecek farklı dikey ve yatay boyutlara izin veriyor.
Tüm modüller
 • Aktif seçim göstergesi visible Görülebilir yürüyen karınca olmasa bile aktif bir seçim olduğunu gösterir.
 • Rollover yardımı ALT ALT / seçenek tuşunu basılı tutup bir düğmenin üzerine gelmek, modülün üstünde veya altında bir yardım mesajı görüntüler.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.