Anasayfa » Topaz Sharpen AI 1.3.0 Mac
Fotoğraf

Topaz Sharpen AI 1.3.0 Mac


Hakkında

Sharpen AI  , gerçek detay ile gürültü arasındaki farkı anlayabilen ilk bileme ve sallama azaltma yazılımıdır. Elde çekim yaparken, gece veya sığ bir alan derinliği ile bile net görüntüler oluşturun.

Artefakt veya haleler olmadan tam net görüntüler oluşturun Mükemmel bir fotoğraf için üç çeşit netleştirme.  Mükemmel fotoğrafı çekmek, eve koşmak, bilgisayarınızda açmak ve% 100 bulanık olduğunu farketmekten daha kötü bir şey yoktur. Bu olduğunda, genellikle üç problemden biri oluşur: kamera titremesi, odaklanma sorunları veya genel yumuşaklık. Keskinleştirme AI, her birini işlemek için ayrı bir modül içerir. Stabilize: doğal sarsıntı azaltma En sağlam eller bile görüntü netliği söz konusu olduğunda tripodla karşılaştırılmaz. Bununla birlikte, bir tripodun aksine, her zaman elleriniz yanınızdadır! Keskinleştir AI's Stabilize modülü, hareket bulanıklığını tersine çevirmek ve elde taşınabilir görüntüleri bir tripodtan çekilmiş gibi göstermek için eğitildi. Odaklanma: daha iyi odaklama düzeltmesi Odaklanma düzeltmesi, yanlış anlaşılması kolay, oldukça zor bir sorundur, ancak Sharpen AI'nin Odak modülü, on piksele kadar odak bulanıklığı için mükemmeldir. Bu, odak dışı gözleri netleştirmek veya fotoğraf makinesinde yanlış odaklamanın neden olduğu sorunları çözmek için mükemmeldir. İpucu: en iyi sonuçları elde etmek için seçici ayarları kullanın! Keskinleştirme: genel giriş netleştirme Hareket bulanıklığı veya netleme sorunları olmasa bile, görüntüler genellikle fotoğraf makinesinden yumuşak çıkar. Keskinleştirme AI, herhangi bir eser veya haleler olmadan az miktarda genel yumuşaklığı düzeltme konusunda uzmanlaşmış Sharpen modülünü içerir. Kullanacağınız en doğal görünümlü bileme aleti.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

783 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.