Anasayfa » TunesKit iOS 1.2.0 Recovery System Mac
Mobil Yönetimi

TunesKit iOS 1.2.0 Recovery System Mac


Hakkında

iPhone yanlışlıkla kurtarma modunda kilitlendi veya takıldı mı? Sakin ol! İşte teknik bir kişi olmasa bile, evinizdeki birçok yaygın ve ciddi sorunu kolayca çözmenize yardımcı olabilecek iOS sistemini onarmak için özel bir araç olan Mac için TunesKit iOS Sistem Kurtarma aracı geliyor.  Yaygın sistem sorunlarını çözme iOS   TunesKit Mac için iOS Sistem Kurtarma, beyaz Apple logosu, siyah ekran, ana ekran döngü kurtarma modu iPhone, hata iOS güncelleme ve daha fazlası gibi birçok iOS sorununu çözmek için iyi bir şekilde tasarlanmıştır. Sadece programı açmanız ve cihazı bağlamanız yeterli. Sonra işin geri kalanını yapacak ve birkaç dakika içinde iOS'unu normale döndürecek. IOS sistemi veri kaybı olmadan kurtarıldı   Bu güçlü yazılım onarımı IOS sayesinde, iPhone / iPad / iPod touch'ta veri güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yok. Çoğu senaryoda, iOS sistem problemleri çözülürken herhangi bir veri kaybına veya veri kaybına neden olmaz. Sadece aşırı durumlarda, örneğin devre dışı bırakılmış bir cihazı onarmak için, veriler IOS ile silinir.  Kullanımı kolay bir iOS sisteminin onarım çözümü olarak iPhone / iPad / iPod touch'ı kolayca   onarın, Mac için TunesKit iOS System Recovery, onarım modunun seçimi, çıkarma kurtarma ve bellenim iOS'unu içeren 3 adımda tüm kurtarma işlemini tamamlamayı kolaylaştırır .
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

17 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.