Anasayfa » URL Manager Pro 5.0.5 macOS
İnternet Araçları

URL Manager Pro 5.0.5 macOS


Hakkında

URL Manager Pro 5.0.5 Şimdiye kadar kaç yer işaretiniz var? İnternet'in devam eden üstel büyümesi ile, birçok insan günümüz tarayıcılarının yerleşik yer imi yeteneklerinin, çoğu insanın korumak istediği URL sayısını ele alma konusunda iyi olmadığını buluyor. URL Manager Pro, yer işaretlerinizi takip etme sorunlarının çoğunu çözer. URL Manager Pro, çok büyük URL koleksiyonlarını toplamak, değiştirmek ve kullanmak için size bir dizi güçlü özellik sunar. Yalnızca Web sayfalarının URL'leri değil, e-posta adreslerinin, haber sunucularının, FTP sitelerinin, Telnet ana bilgisayarlarının ve daha fazlasının URL'leri.
URL Manager Pro'nun özellikleri şunları içerir: Sistem Genelinde Erişim: Yer işaretlerinize herhangi bir uygulamada Ekstra Menu ile erişebilirsiniz. Entegrasyon: Yer işaretlerinize tarayıcının menü çubuğundan ve Dock'tan erişebilirsiniz. Erişilebilir: Yer işaretleriniz, sezgisel bir şekilde depolayabileceğiniz ve değiştirebileceğiniz URL Manager Pro yer işareti dosyalarında saklanır. Tarayıcı tercihleri ​​klasörlerindeki yer işaretlerinizi aramanıza gerek yoktur. Uygulamayı, belirli aralıklarla otomatik olarak kaydedilecek ve yer imi belgelerinin her bir kayıttaki harici cihazlara yedek kopyalarını yedekleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Yer işaretlerinizi Dropbox'a kolayca kaydedebilirsiniz. Geçmiş: Birkaç farklı tarayıcı kullanarak web'de gezinebilirsiniz ve URL Manager Pro her birinin Geçmiş kaydını tutar. İçe ve Dışa Aktar: URL Manager Pro, Safari, Firefox, Chrome, OmniWeb, Camino, iCab, Mozilla ve Netscape'ten içe ve dışa aktarabilir. Yer imleri ve URL'ler için XML (XBEL), HTML ve metin dosyalarını içe aktararak yer imlerini 'hasat etmenizi' sağlar. Mac OS X uygulaması: Özelleştirilebilir araç çubuğu, standart Pencere Menüsü ve Yazı Tipleri Paneli, Yazı Tipi Düzgünleştirme, Sayfalar ve Çekmece Pencereleri, Kakao Durum Öğesi ve Dropbox desteği. Yosemite Share uzantısı ve Spotlight içe aktarıcısını içerir.
Sistem Gereksinimleri

10.13 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

10 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.