Strateji

Vagrus – The Riven Realms 0.5.15a MacOS


Hakkında

Vagrus  ,   anlatı odaklı, açık dünya keşfi ve güçlü strateji unsurlarına sahip ödüllü bir rol yapma oyunudur . Oyuncu, her türlü macerada seyahat eden bir şirketi yöneterek garip ve tehlikeli bir karanlık fantezi dünyasında hayatta kalmaya çalışan bir karavan lideri olan bir vagrus rolünü üstlenir.

 

Eşsiz konumlar, garip gruplar ve renkli karakterlerle dolu geniş bir krallık keşfedilmeyi bekliyor. Yaşlı Tanrılar, İmparatorluğu günahlarından dolayı cezalandırmak için bin yıl önce güçlerini serbest bıraktılar ve bu da alemleri mahvetti. Kıta şimdi, gizemli anormalliklerle dolu, çarpık canavarlarla dolup taşan ve uzun yüzyıllar süren yeniden inşadan sonra bile ölümsüz dolaşmanın perili olduğu bir çorak arazi.

Geniş bir hikaye yelpazesi, oyunun anlatısını olaylar ve görevler şeklinde oluşturur. Bunlarda yaptığınız seçimler genellikle arkadaşlarınızı ve çevrenizdeki dünyayı etkiler. Geçmişinizi tüccar, paralı asker veya kaşif arasından seçin; hizipler için çalışmak, söylentileri ve ticaret fırsatlarını takip etmek; zenginlik kazanın, ün kazanın ve gizli bilgileri keşfedin.

Yoldaşlarınızı ve hem insansı hem de canavar gibi çok çeşitli düşmanları içeren sıra tabanlı, taktiksel savaşa katılın. Başarılı olmak için çok çeşitli karakter becerilerinin yanı sıra liderlikle ilgili kendi yeteneklerinizi kullanın. Bu zorlu görevlerde konumlandırma ve destek becerileri çok önemlidir.

Yolculuklar felaketle sonuçlanmasın diye dikkatlice planlanmalı ve hazırlanmalıdır. Hayatta kalmak için erzaklarınızı, moralinizi ve mürettebatınızın gücünü etkili bir şekilde yönetin. Çorak arazide kargo ve değerli eşyalarınızı taşıyın veya başkalarından alın. İşçileriniz, savaşçılarınız, keşifçileriniz ve kölelerden oluşan mürettebatınız, etkinliklerini optimize etmek için iyi yönetilmelidir.

Gözcü, muhafız kaptanı, hazine avcısı veya canavar işleyicisi gibi çok yönlü kervan rollerinde hizmet etmeleri için çok çeşitli yoldaşlardan işe alın. Her yoldaş, benzersiz savaş becerileri, arka plan hikayeleri ve bunları tamamladığınızda daha da geliştirebilecek kişisel görev dizileriyle birlikte gelir.

Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.11+
İşlemci türleri ve hızı: Intel 64 bit
RAM minimum: 4 GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

948 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.