Anasayfa » VectorWorks 2022 SP3 Mac Full indir
Grafik - 3D - Animasyon

VectorWorks 2022 SP3 Mac Full indir


Hakkında

Vectorworks yazılım çözümleri serisi, CAD sektöründe, tasarımcıların fikirlerini tanıtmalarına olanak tanıyan, en iyi uygulamaları sunmaktadır. Uygulama, mimarlar, iç mimarlar, peyzaj tasarımcıları, ürün tasarımcıları ve mobilyaların yanı sıra mektubunuza başlamaya hazır öğrencileri de içeren kullanıcıları içerir. En yaygın uygulama, en önemli mühendislik tasarım yazılımı haritalarıdır. İki ve üç boyutlu modellemeyi öğrenmeyi basit ve samimi bir ortam haline getiren bu uygulama, tasarım alanına yeni başlayan öğrenciler için ilk uygulamalardan biri haline gelmiştir.

Daha yakından bakıldığında
İngiltere’deki uzmanlar tarafından geliştirilen Vectorworks yazılımı tasarım ve modelleme yazılımı mükemmeldir. AutoCAD gibi rakip yazılım programları ve araçları bunu sağlar. Avrupa’nın en büyük ve en ünlü malikane ve binaları ve tasarımcıları İngiliz mimarın sahip olduğu yazılım ve yaratıcıları, Avrupa’nın mimarları ile yakından ilgilenen ve ihtiyaç duyan mimarların ihtiyaçlarını bu uygulamada çok iyi ve ilginç bir şekilde karşılamıştır. Bu yazılım ürünü bir atılım ve potansiyel tedarikçilerdir, yeni versiyonunda çok daha iyi ve daha ilgi çekici hale gelmiştir. Rendering ortamları ve filmin üç boyutlu görüntüleri alınmış ve daha iyi bir animasyon yazılımı ve Autodesk ve AutoCAD sunulmuştur.

Bu yazılım ortamı, mimari, mekanik tasarım, aydınlatma ve orman ve yeşil çevre gibi uzay ortamları ve bunun farklı versiyonları ile mühendisler ve mimarlar için ilginç ve popüler ve kolay uygulama gibi görünmektedir ve .. Tasarımcı, Mimar, Landmark, Spotlight, Temel Bilgiler , Renderworks sağlanır ve yeni sürüm hep birlikte bir pakete yerleştirilir ve kullanıcı, ortamı kendi uygulama setine uyacak şekilde veya ortam ve araç ayarı ve aracı ve diğerini projelerini tamamlamak için özelleştirebilir. Yeni sürümde ayrıca Wu cıvata gibi çeşitli modeller hazırlandı. Mimaride kapı ve pencere gibi masa ve demirbaşlar ve SOP Studio Max gibi üç boyutlu simülasyon ağacındaki nesneler var. Birleşik Arap Emirlikleri’nde inşa edilen binaların, apartmanların ve kulelerin çoğu bu yazılımla tasarlanmıştır.

Sistem Gereksinimleri

macOS için Vectorworks 2022 sistem gereksinimleri
Vectorworks, 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.
İşletim sistemi: macOS 12 (Monterey) | macOS 11 (Büyük Sur) | macOS 10.15 (Catalina)
İşlemci: 3 GHz veya daha iyisi 64 bit Intel Core i7 (veya AMD eşdeğeri). Apple M1 Max veya daha iyisi
RAM: 32 GB veya daha fazlası
Grafik kartı: 8 GB VRAM veya daha fazlası ile uyumlu özel OpenGL 2.1. RAM’li yerleşik grafik kartı yok. Metal GPU Ailesi2 veya üzeri*
Ekran çözünürlüğü: 1920×1080 veya üzeri**

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4.66 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.