Anasayfa » Voxengo OVC-128 v1.3 MacOSX
Ses Düzenleme

Voxengo OVC-128 v1.3 MacOSX


Hakkında

OVC-128, profesyonel müzik prodüksiyon uygulamaları için çok fazla örneklenen yumuşak / sert kırpma efekti AudioUnit, AAX ve VST eklentisidir. Bu eklenti için yaygın bir kullanım, son tepe sınırlayıcısından önce zor kesilmesidir. Bu, modern elektronik müzikte, bir clipper eklentisi kullanılarak yüksek ses seviyesinin artırılması durumunda etkili bir yaklaşımdır; küçük aşırı tepe noktaları, ek kazanç sağlamayan son tepe sınırlayıcı tarafından emilir.
Rayların OVC-128 ile kesilmesi pratik olarak yüksek kaliteli dıştan takma analog dişli kullanılarak kesmeye benzer. 44.1kHz kaynak örnek hızında, OVC-128'in dahili ses örnekleme hızı yüksek bir 5,6 MHz! Çağdaş elektronik müzik üretimi için mükemmel bir kombinasyon, “EL-C” veya “EL INS” modunda Voxengo Elephant master sınırlayıcıyı takip eden OVC-128'dir. Bu kombinasyon hem enerji hem de pürüzsüzlük üretir. OVC-128'in nispeten işlemci gerektiren bir efekt eklentisi olduğunu ve rahat bir kullanım için üst uç bir işlemci gerektirdiğini unutmayın. Tek bir stereo parçada 128X örneklemeli kırpma işlemi yapmak, 1000 parça üzerinde basit kırpma işlemine benzer şekilde hesaplanır. Voxengo, MacOS ve Windows bilgisayarlar için AAX, AudioUnit, VST ve VST3 eklenti formatlarında mevcut olan profesyonel müzik prodüksiyon uygulamaları için çok fazla örneklenen yumuşak / sert kırpma efekti eklentisi olan OVC-128 sürüm 1.3'ü piyasaya sürmekten mutluluk duyuyor.
İndirme Linkleri

Turbobit

18 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.