Anasayfa » WavePad Masters Edition 12.47 macOS indir
Ses Düzenleme

WavePad Masters Edition 12.47 macOS indir


Hakkında

WavePad, ses stüdyosundaki veya evdeki herhangi bir ses projesi için mükemmel, tam özellikli bir profesyonel ses düzenleme programıdır. WavePad, ekleme, sessizlik, otomatik kırpma ve daha fazlasını kullanarak hızlı ve çevik bir şekilde müzikleri kolayca kaydetme ve düzenleme yeteneği sunar. Yükseltme, normalleştirme, ekolayzır, zarf, yankı, yankı ve tersine çevirme gibi efektler ekleyerek ses projelerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın. WavePad, vox, gsm ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi formatı destekler! İster profesyonel ister evde bir meraklı olun, WavePad ses dosyalarını düzenlemek için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir. Tipik uygulamalar arasında zil sesleri, seslendirme, ses bitleri ve çok daha fazlası bulunur!
Özellikleri

  • Ses düzenleme işlevleri arasında kesme, kopyalama, yapıştırma, silme, ekleme, sessizlik, otomatik düzeltme ve daha fazlası bulunur.
  • Ses efektleri arasında amplifiye, normalleştirme, ekolayzır, zarf, yankı, yankı, ters, örnekleme oranı dönüştürme ve daha fazlası bulunur.
  • Wav (çoklu kodek), mp3, vox, gsm, gerçek ses, au, aif, flac, ogg ve çok daha fazlasını içeren bir dizi dosya formatını destekler.
  • Toplu işleme 32000 adede kadar dosyayı destekler ve efektler uygulamanıza ve / veya dosyalarınızı tek bir işlev olarak dönüştürmenize olanak tanır.
  • Araçlar arasında spektral analiz (FFT) ve konuşma sentezi (metinden konuşmaya) yer alır.
  • Daha birçok özellik.
Sistem Gereksinimleri

Mac OS X 10.5 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.