Anasayfa » Weather Feel 1.1 Mac
İnternet Araçları

Weather Feel 1.1 Mac


Hakkında

Hava Durumu Hissi, iklim uygulamaları alanında temiz bir soluktur. Temiz, zarif ve her zaman sorunsuz bir şekilde çalışır. Basit meteoroloji istatistiklerini küçük ama kompakt bir tasarım uygulamasına yükleyin ve iklim değişiklikleri olduğunda hava uyarıları gönderir. Hava Durumu Setini uygulamanın kendisini açmak kadar kolaydır. Uygulamayı ilk kez başlattıktan sonra otomatik olarak geçerli konumunuzu arar ve ekler (elbette izin verilirse). Arama düğmesini tıkladığınızda görüntülenen üstteki arama çubuğunu kullanarak başka yerleri de arayabilirsiniz. Bir konumun adını girin ve Hava Durumu'nun arama terimiyle yakından eşleşen konumların zaman istatistiklerini anında nasıl yüklediğini görün.
Özellikleri

- Hızlı tuşlar ile Hızlı Durum menü çubuğu Başlat.  - Önümüzdeki dört gün için hava durumu tahmini.  - yağış, nem ve rüzgar hızı ile önemli hava istatistikleri.  - Hava durumu simgesi ile mevcut sıcaklık.  - Bildirim mevcut iklimdeki herhangi bir değişikliği gösterir.  - Celsius ve Fahrenheit'te yerel sıcaklığa bakın.  - Konum bilgisi ve yükleme zamanı bulmak kolay.  - Klavyedeki kısayol tuşlarıyla ana pencereyi açın.  - Oturum açıldığında otomatik olarak WeatherUpdate'i açın.  - Geçerli iklim simgesini uygulama yerine Dock simgesinde tutun veya gizleyin.  - 5 ilave konu arasından seçim yapın. Aşırı özellikler ve iklim istatistikleri yoktur. İnsanların nadiren kullandıkları veya ihtiyaç duydukları Hava Hissi. Her gün ihtiyacımız olan paketlenmiş olarak geliyor. Günlük kullanılan uygulamaların listesine küçük bir ekleme yapılacaktır. Çok az sistem kaynağı tüketir ve hava koşullarındaki en son trendlerle sizi güncel tutar.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

9 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.