Aksiyon - Macera

Werewolf – The Apocalypse – Heart of the Forest 1.0.13.2010191537 (42085) MacOS


Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest 1.0.13.2010191537 (42085)

Hakkında

Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest,  sizi modern Avrupa’nın merkezinde ilkel bir vahşi doğanın derinliklerine atıyor. Doğanın koruyucularının yıkım güçlerine karşı hiç bitmeyen kadim savaşlarını verdikleri yerdir.

Aile kökenlerinin izini sürmek umuduyla Polonya’ya gelen Maia olarak oynuyorsunuz. Ataları hakkında daha fazla şey öğrenmeye çalışırken, ailesinin karanlık sırlarını keşfedecek ve Orta Avrupa’nın son vahşi doğasıyla ilgili gizli gerçekleri ortaya çıkaracaktır.

Gerçek dünyadaki gizem ve güç yerlerini ziyaret edin. Yerel efsaneleri ve gelenekleri keşfedin. Polonya-Belarus sınır bölgelerinin büyüleyici dünyasını ve tarihini keşfedin. Doğanın teknoloji ve açgözlülükle nasıl çatıştığına şahit olacaksınız. Bizim yardımımız olmadan hayatta kalabilir mi?

Efsanevi RPG Sistemini Keşfedin

Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest, efsanevi oyunun mekaniğini World of Darkness evreninden uyarlayarak klasik bir rol yapma seansı deneyimini taklit ediyor.

  • En iyi gizem romanlarına kadar ölçülebilen sürükleyici bir anlatı.
  • Hayal gücünüze ilham vermek için elle resimlenen karakterleri gerçek yerlerin resimleriyle birleştiren güzel, özgün kolaj sanatı.

Çoğunlukla dramatik sonuçlar getiren zor seçimler yaparak, karakter niteliklerinizi etkileyeceksiniz: Öfke, İrade ve Sağlık. Bu, belirli eylemleri gerçekleştirme yeteneğinizi etkilediği gibi mevcut seçeneklerin aralığını ve dünyanın sunumunu değiştirmenizi de etkiler. Oyun davranışınızı analiz edecek ve ne tür bir kurt adam olduğunuzu belirleyecektir.

Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest, güzelce yazılmış, derin ve dengeli bir deneyimdir. Bu zengin, beğeni toplayan evrene erişilebilir bir giriş arayan World of Darkness gazileri ve yeni gelenler için tasarlandı.

Size kızmaktansa korkmayı öğretirler ama korku hiçbir şeyi çözmez.
Öfke sizi korumak ve korumak için bir sebepten dolayı var.
Öfke, senin umurunda olan parçan.

Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.12+
İşlemci türleri ve hızı: Çift Çekirdekli +
RAM minimum: 4 GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

474 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.