Anasayfa » WinX DVD Ripper 6.6.1 macOS
CD - DVD

WinX DVD Ripper 6.6.1 macOS


Hakkında

Mac için WinX DVD Ripper, DVD veya DVD ISO görüntüsünü tüm yaygın video formatlarına kopyalamak için tasarlanmış hepsi bir arada bir Mac DVD kopyalama programıdır, örneğin DVD'yi MP4, H.264, MKV, iTunes, MOV, FLV, MPEG'e kopyalamak, AVI vb. Yaklaşık 350 profil ile tüm DVD'leri (en son korumalı DVD'ler dahil) hatasız olarak iPhone/5, iPad/3/4/Mini, iPod touch/5, Apple TV, Surface, Android, HTC One'a dönüştürebilir, Samsung Galaxy S4, Kindle Fire, WP8, PSP, vb. Çok çekirdekli CPU (8 çekirdekli işlemciye kadar) ve desteklenen Hyper-threading ile size ultra hızlı kopyalama hızı sağlar. Ayrıca, bu Mac DVD kopyalayıcı, orijinal video ve 5.1 Kanal AC3/DTS Dolby sesle 5 dakika içinde DVD'yi sabit sürücüye/USB'ye kopyalamaya ve tüm sesli altyazı parçalarını ve bölümlerini koruyarak DVD'yi MKV videoya yedeklemeye yardımcı olur.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.8 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

56 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.