Programlama - Geliştirme

Wolfram Mathematica 13.3.0 MacOS Full


Hakkında

Otuz yıl boyunca, Mathematica teknik durumu bilgisayar teknolojisinde tanımlamış ve dünyadaki milyonlarca yenilikçi, eğitimci, öğrenci ve diğerleri için ana bilgisayar ortamını sağlamıştır. Tekniği ve zarif kullanım kolaylığı becerisine geniş ölçüde hayran olan Mathematica, teknik hesaplamaların derinliğini ve derinliğini kapsayan tek bir entegre ve sürekli genişleme sağlar ve tüm modern masaüstü sistemlerinde olduğu gibi, herhangi bir web tarayıcı sistemi aracılığıyla bulut içinde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir

Özellikleri

modern teknik bilgi işlem için başka seçenek yok
Güçlü bir gelişme ve otuz yıldır sürekli vizyona sahip olan Mathematica, teknik bilgi işlem ortamları ve mevcut iş akışları için verdiği desteği benzersiz, çok çeşitli boyutlarda tek başına durmaktadır.

Geniş bir sistemde tüm entegre
Mathematica, tüm teknik hesaplama alanlarını kapsayan, hepsi sorunsuz bir şekilde birlikte çalışmak üzere özenle bütünleştirilen ve tümü de tam entegre sistem Mathematica’ya dahil olan yaklaşık 5.000 yerleşik işleve sahiptir.

Sadece matematik değil, sadece sayılar değil, aynı zamanda
Yirmi yıl süren geliştirmeye dayanan Mathematica, sinir ağları, makine öğrenmesi, görüntü işleme, geometri, bilim verileri, görselleştirmeler ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm teknik hesaplama alanlarında öne çıkıyor.

Mathematica’nın hayal edilemez gücü Algoritması
, birçok alanda benzersiz geliştirme metodolojileri ve Wolfram Dilinin benzersiz yetenekleri kullanılarak Wolfram’da yaratılan, tüm alanlarda benzeri görülmemiş güçlü algoritmalara dayanmaktadır.

Her zamankinden daha yüksek seviye
, meta-algoritmalar… Mathematica, her şeyin otomatikleştirildiği, aşamalı olarak daha yüksek bir ortam sağlar, böylece mümkün olduğu kadar verimli çalışabilirsiniz.

Her şey endüstriyel güçtür
Mathematica, tüm alanlarda sağlam ve verimli algoritmalar ile endüstriyel güç yetenekleri sağlamak, paralellik ve GPU hesaplama ile büyük ölçekli problemleri ele almak için tasarlanmıştır.

Güçlü kullanım kolaylığı
Mathematica, öngörücü önerileri, doğal dil bilgileri ve daha fazlasıyla kullanımı son derece kolay bir sistem oluşturmak için algoritmik gücüne ve ayrıca Wolfram Dilinin dikkatli tasarımına dayanır.

Belgeler ve kod
Mathematica, laptop için Wolfram arabirimini kullanır; metin, çalıştırılabilir kod, dinamik grafikler, kullanıcı arabirimleri ve daha fazla belge dahil olmak üzere zenginleştirdiğiniz her şeyi düzenlemenizi sağlar.

Kod anlamlıdır
İngilizce türünün sezgisel özellikleri ve uyumlu tasarımıyla Wolfram Language okumak, yazmak ve öğrenmek son derece kolaydır.

Sonuçlarınızı sofistike bir bilgisayar estetiği ve ödüllü bir tasarımla en iyi şekilde görünmesini
sağlayan Mathematica, sonuçlarını güzel bir şekilde sunar ve anında anında etkileşimli görselleştirmeler ön hat ve yayın kalitesinde belgeler oluşturur.

Örnek 150.000+
Dokümantasyon merkezinde 150.000’den fazla örnek, açık kaynak Wolfram Gösteri Projesinde 10.000’den fazla örnek ve daha birçok kaynak yardımıyla hemen hemen her projeyle başlayın.

Anlık gerçek dünya verileri
Mathematica, binlerce alanda güncellenen gerçek dünya verilerini içeren Wolfram’ın geniş bilgi tabanına erişebilir.

Buluta kesintisiz entegrasyon Mathematica şimdi bulutla
sorunsuz bir şekilde bütünleşerek bir masaüstü ortamında / bulut karma içinde benzersiz ve güçlü paylaşım, bulut bilgi işlem ve daha fazlasını sağlar

Tüm
Mathematica’ya bağlanan tüm biçimler dosyasına (180+), diğer dillere, Wolfram Drop veri API’sine, veritabanlarına, programlara, nesnelerin interneti, cihazların ve hatta dağıtılmış örneklerinin bağlanması için tasarlanmıştır.

Mathematica 12’deki yenilikler:
30 yıldan fazla süren benzersiz bir yolculuğun bir diğer önemli dönüm noktasını temsil eden Mathematica 12, Mathematica’nın kapsamını önemli ölçüde genişletiyor ve tüm Mathematica kullanıcılarına yeni güç ve etkinlik düzeyleri kazandıran birçok yenilik sunuyor.

Sistem Gereksinimleri

  • Intel/Apple Silicon/macOS 10.15 (Catalina)/macOS 10.14 (Mojave) için macOS 11 (Big Sur)
  • İşlemci: Intel Pentium Dual-Core veya eşdeğeri
  • Disk Alanı: 14 GB
  • Sistem Belleği (RAM): 2 GB+ önerilir

Uyumluluk: macOS 10.14 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7.17 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.