Anasayfa » Wondershare TunesGo 9.7.0.2 Mac OS
Mobil Yönetimi

Wondershare TunesGo 9.7.0.2 Mac OS


Hakkında

TunesGO: Müziğinizi serbest bırakın, iTunes'un yapamayacağı şeyi yapın.  Artık iTunes'unuzdaki müziğinizi iPhone, iPad veya iPod'unuzdan aktarabilirsiniz. Bilgisayarınızdan veri kaybettiyseniz veya indirilmiş müzik içeren bir cihaz verdiyseniz, TunesGo müziğinizi iOS cihazınızdan bilgisayarınıza iTunes arşivinize taşıyabilir.
Özellikleri

  • iTunes ve Android - sonunda birlikte! TunesGo iTunes engelleri kırar ve Android kullanıcılarının iTunes'u bir iOS cihazı olarak kullanmasına izin verir. TunesGo ile iTunes arşivinizi Android'e kolayca senkronize edin ve aktarın.
  • Sadece bir adımda, artık YouTube'dan iTunes arşivine doğrudan müzik indirebilirsiniz. Bunu daha da iyi kılan şey TunesGo'nun otomatik olarak albüm resmi ve müzik etiketlerini indirmelerinize eklemesidir.
  • Müzik ve çalma listelerini iTunes'dan cihaza manuel olarak aktarın ve müziği cihazınıza ve cihazdan sürükleyip bırakın. TunesGo, cihazınız ve iTunes formatlarınız tarafından desteklenen neredeyse tüm müzik dosyalarını otomatik olarak dönüştürür, böylece uyumluluk artık sorun değildir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

33 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.