Anasayfa » Yummy FTP Pro 2.0.4 Mac OS X
İnternet Araçları

Yummy FTP Pro 2.0.4 Mac OS X


Hakkında

Yummy FTP, bir tasarım detayı ile işaretlenmiş, sofistike ve transfer edilen dosyaların kuyruğuna görsel bir eklenti ekleyebileceğiniz kullanımı son derece kolay bir FTP yazılımıdır. Ayrıca her türlü dosyanın önizlemesine adanmış bir alan ve uzaktan, dosyalar ses, video, metin , PHP dosyaları, resimler vb. aktarmanızı sağlar. Eşzamanlama gibi özelliklerden oluşan geniş bir özellik koleksiyonuna sahiptir. Artık, uzaktaki klasörler ikizlere, BBEdit'ten uzaktan düzenleme veya tekrarlayan görevleri otomatikleştirmek için AppleScript'i oluşturma, oturum açma olasılığı, sunucu ile doğrudan diyalog için Transcript, FTP takma adları oluşturma Basit sürükle ve bırak, SFTP bağlantıları ve daha fazlası yardımıyla FTP klasörlerine doğrudan erişim ve dosya aktarımını kolaylaştırmak için.
Özellikleri

  • FTP ile dosya aktarımı
  • Ekranı ikiye bölen basit arayüzü
  • Takma ad oluşturabilme
  • Sürükle ve bırak entegrasyonu
  • Basit kullanım
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

18 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.