Anasayfa » ZED 1.0 macOS
Aksiyon - Macera

ZED 1.0 macOS


Hakkında

ZED , pişmanlık içinde kaybettiği ve demansın puslu olduğu, yaşlanan bir sanatçının öyküsüdür. Bu yaratıcı zihnin hayal manzarası içinde geri kalan oyuncular, sanatçının parçalanmış anılarını son, kalıcı bir mirasa yeniden birleştiriyor: Torununa sevgi dolu bir hediye. PC'de çıkışını yapan (Oculus Rift ve HTC Vive için isteğe bağlı VR desteğiyle), ZED, hayal kırıklığına uğramış, kırılmış alanlarda ortaya çıkan beklenmedik bir anlatı ile gerçeküstü bir yolculuktur. Yaygın pişmanlık, uzlaşma ve itfa, hem çok kişisel hem de inkar edilemez derecede evrensel olan acı tatlı bir hikaye. Cyan Ventures ortaklığında yayınlanan efsanevi oyunların yaratıcısı Myst ve Riven'in yeni yayın kolu olan ZED, orijinal Myst'in arkasındaki ekibin bir parçası olan Chuck Carter'ın vizyonudur. Joe Fielder (Bioshock Infinite, The Flame and Flood) ve David Chen (Metal Gear Solid serisi, Narcosis) tarafından ortaklaşa yazılan oyun, aynı zamanda deneyimli video oyun aktörü Stephen Russell'ın (Hırsız ve Fallout serisinin) perçinleme performansına da sahip ).
Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • macOS 10.12.4 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

9.02 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.