Anasayfa » 010 Editor 9.0 Mac OS X
Programlama - Geliştirme

010 Editor 9.0 Mac OS X


Hakkında

İkili Şablon teknolojisi ile profesyonel metin ve hex düzenleme. Metin dosyalarını, XML, HTML, Unicode ve UTF-8 dosyalarını, C / C ++ kaynak kodunu, vb.  Düzenleyin . Sınırsız geri alma ve güçlü düzenleme ve komut dosyası araçları.  Büyük dosya desteği (50 GB +).  Herhangi bir boyuttaki dosyalar için eşitlenmemiş ikili düzenleme performansı.  İkili verileri anlamak için güçlü Binary Templates teknolojisini kullanın.  Sabit sürücüler, bellek tuşları, flash sürücüler, CD-ROM'lar vb. İle ilgili sorunları bulun ve düzeltin.  Bellekleri süreçlerden araştırın ve değiştirin.  010 Editör neden bu kadar güçlü?  Yalnızca bir dosyanın (1) ham hex baytını görüntüleyen geleneksel hex editörlerinin aksine, 010 Editor, bir dosyayı bir İkili Şablon (2) kullanarak hiyerarşik bir yapıya ayrıştırabilir. İkili Şablonu çalıştırma sonuçları, yalnızca onaltılık baytları kullanmaktan çok daha kolay anlaşılır ve düzenlenir. Birçok farklı veri türü için Tam Bul, Değiştir, Dosyalarda Bul ve Dosyaları Değiştir işlevini değiştirin.  İki dosya arasındaki bayt-byte farklarını analiz etmek için Güçlü İkili Karşılaştırma aracı.  Bayt oluşumlarını saymak ve verileri görselleştirmek için Histogram aracını kullanın.  CRC-16, CRC-32, Adler32, MD2, MD4, MD5, RIPEMD160, SHA-1, SHA-256, TIGER vb. Dahil olmak üzere Toplam / Hash Algoritmalarını Kontrol eder.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.7+
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

19 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.