Anasayfa » Kite Compositor 1.9.5 Mac
Programlama - Geliştirme

Kite Compositor 1.9.5 Mac


Hakkında

WYSIWYG tuvalinde karmaşık arayüzler oluşturmak için katmanları görsel olarak sürükleyip bırakmanızı sağlar. Animasyon ekleyin ve bunları entegre zaman çizelgesiyle ayarlayın. Her etkileşimin detayını geliştirmek için yerleşik JavaScript komut dosyası ortamını kullanın. İhtiyacınız olanı tam olarak elde etmek için özel mantık ve davranışları birleştirin.
Özellikleri

Zaman Çizelgesi  - Entegre akıllı zaman çizelgesi, animasyon sürelerini ve anahtar karelerini sürükleyip düzenlemenizi sağlar. Hassas, elle ayarlanmış bir his için animasyon başlangıç ​​ve bitiş zamanlarını birleştirin.  Inspector  - Güçlü ve güçlü bir nesne denetçisi, katmanlarınızın tüm özelliklerini yalnızca birkaç tıklamayla düzenlemenizi sağlar. Renkleri, ajust animasyon eğrilerini ayarlayın, CoreImage filtrelerini ekleyin - hepsi bir fare tıklamasıyla.  Kütüphane  - Arayüzünüzü görsel olarak oluşturmak için kütüphaneden sürükle ve bırak katmanları ve animasyonlar. Kolay bileşen yeniden kullanımı için yeniden kullanılabilir katman hiyerarşilerini kitaplığınıza kaydedin.  Mac'te Tasarım, iOS'ta Görüntüle  - Tasarımlarınızın gerçek bir iOS cihazında nasıl hissettiğini anlamaya hazır mısınız? İOS için yerel tamamlayıcı uygulamasını indirin, Kite Compositor. Çizimden İçe Aktar  - Tasarımlarınızı Sketch'den Kite’in doğal içe aktarma özelliği ile kolayca içe aktarın. Sketch katmanlarınızı yerel Kite katmanları olarak içe aktararak düzenlenebilir bezier yollarını ve metnini koruyun.  Dışa Aktar  - Animasyonunuzun bir filmini veya gif kaydını yaparak tasarımlarınızı paylaşın.  Scriptable  - Yerleşik JavaScript komut dosyası motoruyla animasyonlarınıza ve etkileşimlerinize gelişmiş mantık ekleyin. Yerleşik JavaScript konsolundan çalışan animasyonunuza sorgulama yapın ve canlı düzenlemeler yapın. Animasyonları ateşleyin, yeni katmanları ekleyin, özellikleri değiştirin ve çok daha fazlasını yapın.  CoreAnimation üzerinde inşa - Macite, MacOS'un yerel CoreAnimation teknolojisini kullanarak Mac için sıfırdan inşa edildi. CoreAnimation, Mac ve iOS'ta yüksek çerçeve hızlarında çarpıcı animasyonlar üreten temel destekleyici grafik teknolojilerinden biridir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.12 veya üstü, 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

71 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.