Simülasyon

112 Operator 30.09.2021 Mac


Hakkında

112 Operatör, dünyanın herhangi bir şehrinde acil durum servislerini yönetmenizi sağlar! Hava, trafik veya değişen mevsimlerin neden olduğu birimleri gönderir, çağrı yapar ve durumlarla karşılaşır. Şehrin ayaklanmalar, organize suçlar, terörist saldırılar, felaketler, doğal afetler ve daha pek çok şey gibi hayatta kalmasına yardımcı olun!

Tehlike,
Yardım’ı her zamankinden daha büyük bir ölçekte artırdı . Ödüllü 911 Operatörün devamı, tek bir mahallenin bakımından dünyanın en büyük metropollerindeki birkaç operatörün çalışmalarını koordine etmeye kadar, tamamen farklı seviyelerde hareket etmenizi sağlar. Tam 3B görselleştirme, birimlerinizin eylemlerinin iç görünümünü verir. Bölgeler, belediyeler ve dünyanın dört bir yanından on binlerce gerçek şehir gibi 100.000’den fazla alan arasından seçim yapın.

Tüm birimlere: fırtına geliyor…
Otantik, geçmiş verilere dayanan dinamik hava koşullarıyla yüzleşin. Gündüz veya gece geldiğinde, trafik arttıkça ve mevsimler geçtikçe olayların değişimini izleyin. Felaketlere ve doğal afetlere yol açabilecek aşırı koşullara dikkat edin. Haritaya yayılan büyük yangınları evcilleştirmeye çalışın. Hava sadece sizin probleminiz değil – terörist saldırıları ve çete savaşlarıyla uğraşırken dikkatli olun.

112, acil durumun nedir?
Acil servislerin yardımına ihtiyaç duyan çeşitli durumlarda insanlardan çağrı alın. Hattın öbür tarafında kimin olduğunu asla bilemezsiniz – korkutucu bir cinayet hikayesi duyabilirsiniz, belki birisine CPR yapma talimatı vermeniz veya sinir bozucu bir şaka ile karşılaşırken sinirlerinizi korumanız gerekir.

Benim işim, bayan…
Tamamen yeni Kariyer modunda Avrupa şehirlerinden birini seçin ve bir operatörün kariyer basamaklarının en üstüne çıkıp çıkmayacağınızı öğrenin. Süpervizörlerinizin komutlarını izleyin ve sorumlu olduğunuz kişileri veya yardımınıza ihtiyaç duyanları etkileyen eylemlerinizi görün. Bazen hatalarınızı sadece sevindirici bir e-posta izler, bazen de kendi hayatınızı etkiler.
Ayrıca, dünyanın herhangi bir şehrinde özel senaryolar oynayabilir veya Ücretsiz Oyun modunda kendi kurallarınızı yapabilirsiniz.

Yedeklemeye ihtiyacımız var!
Teknolojik olarak gelişmiş ekipman ve araçları kullanarak en iyi uzmanlara komuta edin. Ne kullanacağınıza karar verin – bir SWAT ekibi, Arama Kurtarma helikopteri veya belki de isyan teçhizatı? Üniteleriniz sahneye geldiğinde, size durumun tam görüntüsünü veren taktik görünümde komut verin.

Özellikleri

  • 3D binalarla 25 kat daha büyük, genişletilebilir REAL CITIES haritaları
  • tamamen yeni acil aramalar ve büyük etkinlikler
  • Hedef sistemi, e-postalar ve bir hikaye ile tamamen yeniden tasarlanmış kampanya modu
  • gündüz ve gece, hava durumu, mevsimler ve trafik artık görevi ve meydana gelen olayları etkiliyor
  • tüm alanları tüketebilen ve onlarca ünite gerektiren yeni yangın teknisyeni
  • bölge özellikleri – oynanış ülke mevzuatına ve bölge özelliklerine (gecekondu mahalleleri / ticaret / konut / sanayi / orman vb.)
  • eylemi tam ve sezgisel olarak gösteren yeni OnSite durum görselleştirmesi
  • yeni ekip üyeleri – doktorlar, çavuşlar, köpekler, robotlar ve diğerleri!
  • yardım için ilçelere atayabileceğiniz ek dağıtım programları!
  • yeniden tasarlanan ekipman, şimdi tüm dişlilere yerleştirilmiş
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: macOS 10.11+
İşlemci türü ve hızı: 2 Ghz
RAM minimum: 6 GB RAM

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.59 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.