Anasayfa » Kerbal Space Program 1.12.3 Mac
Simülasyon

Kerbal Space Program 1.12.3 Mac


Hakkında

Kerbal Space Program, oyuncuların kendi uzay programlarını oluşturdukları çok türlü bir oyundur. KSP'de, mürettebatını öldürmeden uzaya uçurabilecek, mekana layık bir zanaat inşa etmelisiniz. Hizmetinizde, fonksiyonel bir gemi oluşturmak için monte edilmesi gereken bir parça koleksiyonu bulunmaktadır. Her parçanın kendi işlevi vardır ve bir geminin uçma (ya da olmama) şeklini etkiler. Öyleyse kendinizi bağlayın ve bazı Rocket Science'ı denemeye hazır olun! Ana Özellikler: Araç Montaj Binası ve Uzay Düzlem Hangarı, oyuncuların akla gelebilecek parça kombinasyonlarından uzay aracı inşa etmelerini sağlar. Tam teşekküllü, Fizik Tabanlı Uçuş Simülasyonu, her şeyin olması gerektiği gibi uçmasını (ve çökmesini) sağlar. Kerbal mürettebatınızı gemiden çıkarın ve Ekstra Araç Etkinlikleri Yapın Aylara ve diğer Gezegenlere Uçun Prosedürü Arazi geniş bir ölçekte ayrıntılı arazi sunar. Kerbal Gezegeni yarıçapı 600km! Mod etkin, oyuncuların yeni içerik oluşturmasına ve oyunu değiştirmesine izin verir. Gemi sistemleri. Motor sıcaklıklarına ve yakıt seviyelerine dikkat edin ve patlamamaya çalışın. Birden fazla aşamalı gemiler inşa edin ve parçaları yanarken dışarı fırlatın. Evreleme dizisi üzerinde tam kontrol, karmaşık gemiler ve gelişmiş işlevsellik sağlar.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.9 İşlemci türü ve hızı: i5 2011 veya daha yeni RAM minimum: 4 Gb Video RAM: 1 Gb
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

TORRENT


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.