Anasayfa » 18 Strings 2020.1 macOS
Araçlar- Çeşitli

18 Strings 2020.1 macOS


Hakkında

18 Strings 2020.1 Projeniz için yerelleştirme yapmaktan nefret mi ediyorsunuz? Şimdi biraz daha az nefret edebilirsiniz: Daha önce ödediğiniz diğer projelerinizdeki dizeleri kullanarak otomatik çeviri yaparak tonlarca tasarruf edin. Projenizdeki tüm dosyalarınızdaki tüm dizeleri basit ve sezgisel bir görünümde görün. Neyin önemli olduğuna odaklanmak için tamamen çevrilmiş dizeleri gizleyin.
Özellikleri

- Tek bir uygun görünümde projenizden tüm dizeleri; - Eksik çevirileri olan dizelere odaklanın; - Sadece çeviri hizmeti veya kişi için eksik çevirileri olan dizeleri dışa aktarın; - Diğer projelerinizden çevirileri kullanarak dizeleri otomatik olarak çevirin; - Projenizdeki çevirmenlerden alınan dizeleri hızla entegre edin; - Kolayca çeviri dizeleri manipüle; - Yerelleştirme dize anahtarını düzenleyin; - Sekmeli UI - projenizdeki tüm dizeleri tek bir pencerede gösterir; - Olası hataları vurgulayın - temel dil dizesi farklı dilde kullanıldığında; - Aynı anda birden fazla dizeyi silin;
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.11 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.