Anasayfa » Anchor Point Gravity 1.0.2 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Anchor Point Gravity 1.0.2 MacOS


Hakkında

Tutturma noktasını derinliğe ve yer çekimine göre yeniden konumlandırın.
Özellikleri

Bağlantı Noktası Modu Bağlantı noktasını belirtilen konuma taşır Derinlik (Bağlantı Noktası Modu) Bağlantı noktasını belirtilen derinlik konumuna taşır Konum Modu Bağlantı noktasının ekran konumunu değiştirmeden katmanın konumunu hareket ettirin Derinlik (Konum Modu) Bağlantı noktasının ekran derinliği konumunu değiştirmeden katmanın konumunu hareket ettirin Ekstrüzyon Derinliği Kullan Uzantılar Katmanın dikdörtgeninin sınırını alır ve içeriği düzeltir Yerçekimi Modu Seçili katmana bir null ekleyin ve üst katmana yapıştırın Alt katmanı döndür (Yerçekimi Modu) Üst katman dönerken alt katmanların döndürülüp döndürülmeyeceğini belirler (ifadeler kullanır).
İndirme Linkleri

Turbobit

1 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.