Anasayfa » 3DWeather 3.2 Mac
İnternet Araçları

3DWeather 3.2 Mac


Hakkında

3DWeather, Mac için bilgileri inanılmaz bir tarzda gösteren çarpıcı bir hava uygulamasıdır. Masaüstünde 3D animasyonun kontrol edilmesini sağlar, mevcut hava koşullarının doğal temsilini yaratır. Ayrıca widget'ı gizleyebilir ve uygulamaya menü çubuğundan erişebilirsiniz. Bu, en son hava durumu güncellemelerini almak ve ihtiyaç duyduğunuzda tahmin etmek için çok kolay ve hızlı hale gelir.  Widget'ın üzerine gelin ve bir süre bekleyin. Temel hava durumu verileri ve istatistiklerle birlikte bir açılır pencere otomatik olarak görüntülenir. 
Özellikleri

Şaşırtıcı konular: Uygulama asla monoton hale gelmez ve size yaşlanmaz, çünkü istasyonlar görünümünü değiştirir. 3DWeather farklı sahneler, yerler ve çevre sunan temalarla doludur.  Farklı unsurlar ve çevre içeren toplam 21 konudan oluşuyor. Sürekli olarak 3DWeather'ı yeni temalar ve özelliklerle güncellendi ve onu sizin için ideal bir uygulama haline getirdik.  Özelleştirme: 3DWeather, kişisel asistanlık zamanınız olacak noktaya göre kişiselleştirmenize izin verir.  İstatistikler: 3DWeather, dünya çapında güncel olan en doğru ve ayrıntılı hava durumu tahmin sağlayıcısı olan zaman zaman istatistikleri alır.  - Nem  - Çiğlenme Noktası   - UV endeksi   - Chills   - Isı İndeksi   - Görünürlük   - ONO   - Yağış yüzdesi   - mm olarak yağış   - Maçın gün batımı ve gündoğumu son dakika güncellemesi   - 36 saat boyunca   günlük hava durumu tahmini - sonraki 4 gün boyunca günlük hava tahmini
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

28 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.