Anasayfa » VirtualHostX 8.7.8 Mac OS
İnternet Araçları

VirtualHostX 8.7.8 Mac OS


Hakkında

Mac'inde sadece tek bir web sayfasını barındırabileceğini düşündün mü? Bilmiyor olabilirsiniz, ancak Mac'iniz Apache ve web sitenizi yerel olarak çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeyle standart olarak donatılmıştır, ancak… birden fazla sayfa ile yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Bunu yapmak için, ekibimizden birkaç web sayfasını çalıştırmanın en basit ve en hızlı yolu olan VirtualHostX elini alacağız. Program basit ve hızlıdır çünkü program tüm parça konfigürasyonunu üstlenir. Yani, bir web tasarımcısıysanız ve Aryans projelerini eşzamanlı olarak çalıştırıyorsanız, Mac'inizde birden çok web sayfasını çalıştırmak için neredeyse hiçbir şey yapmanız gerekmeyecektir. Ayrıca, her sayfa için Doküman kısayolları ve her sayfanın sanal yönetimi ile erişim sağlanır.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

23 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.