Anasayfa » 50 Cyberpunk Lightroom Presets and LUTs 4317830 macOS
Grafik - 3D - Animasyon

50 Cyberpunk Lightroom Presets and LUTs 4317830 macOS


Hakkında

Bu 50 cyberpunk Lightroom önayarı ve LUT ile fotoğrafınızın görünümünü çekin ve tamamen yeni bir seviyeye geçin. Mavi, mor ve sarı neon tonlarıyla fotoğraflarınız, fütüristik bir bilim kurgu dünyasından gibi görünecek. LRTemplate Ne Alacaksın 50 Lightroom Mobil ve Masaüstü ön ayarları 50 DNG Lightroom Mobile hazır ayarları 50 LUT (3B, küp, bak, mga, OBS) PDF Kurulum kılavuzu Demet 10 Terkedilmiş Hazır Ayarlar - Koyu siyah gölgeler neon işaretleri ve ışıkları vurgular. 10 Glitch Ön Ayarı - Fotoğrafınıza ters ton ve cyan, magentas ve sarı tonlarıyla bir dokunuş verin. 10 Miami Presets - Mor, çamurcun ve sarı Cyberpunk görünümüne yeni bir görünüm kazandırır. 10 Sunset Presets - Firey sıcak sarıları herhangi bir şehrin daha sıcak görünmesini sağlar. 10 Tokyo Presets - Turuncu ve mavi, göze hoş gelen bir renk paleti oluşturur.
Özellikleri

✔️ Tam Lightroom Mobil Desteği ✔️ Opaklık / Miktar Ayarı ✔️ Hızlı Render Profilleri ✔️ Cilt Tonunun Korunması (Renk Bilimi VOXCOLOR) uyumlu Mac ve Windows: Adobe Lightroom CC 2019+, Adobe Lightroom Classic CC 2019+, Adobe Camera Raw 11+, Adobe Photoshop CC 2019+, Adobe Premiere Pro CC, Adobe After Effects CC, Final Cut X 10+, Blackmagic Tasarım DaVinci Çözümü, Dökümhane Nuke, Sony Vegas, Wondershare Filmora, Avid Medya Besteci, CyberLink ColorDirector Apple iOS Cihazları: Adobe Lightroom CC, LumaFusion, Video LUT Android Cihazları: Adobe Lightroom CC
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

92 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.