Anasayfa » Videohive FCP Callouts 18470623 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

Videohive FCP Callouts 18470623 Mac


Hakkında

Videohive - FCP Callouts Final Cut Pro ve Apple Motion'da kullanımınız için tamamen kişiselleştirilebilir 50 karakter başlığı. Bunlar, 24 sol taraf, 24 sağ taraf ve 2 satır başlığını içerir. Ayrıca, herhangi bir belirtme çizgisi ile kullanılabilecek 18 benzersiz işaretçi içerir. Konumları hareketlendirin, renkleri değiştirin, ekrandaki süreyi uzatın veya kısaltın, işaretçileri değiştirin, metninizi güncelleyin ve metninize uyacak şekilde çizgileri ve arka plakaları ayarlayın. Herhangi bir çözünürlüğe ölçeklenebilir, 4K projesinde herhangi bir sorun olmadan çalışacaktır. Temel bilgiler ve ek destek konusunda size yol gösterecek video dersleri her zaman mevcuttur. Kullanılan yazı tipleri ücretsizdir ve linkler projeye dahil edilmiştir. FCP 10.2.2 ve üstü ve önizlemede kullanılan Motion 5.2 ve laterSong ile uyumludur
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

97 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.