Anasayfa » ABBYY FineReader OCR Pro v12.1.12 Mac OS X
PDF - Belge

ABBYY FineReader OCR Pro v12.1.12 Mac OS X


Hakkında

ABBYY FineReader Professional Edition, mümkün olan en yüksek düzeyde doğruluk ve format tutma yazılımı isteyenler için ideal bir optik karakter tanıma (OCR) 'dir.  Mükemmel zaman kazandıran bir çözüm olan FineReader, dergiler, gazeteler, kitaplar, fakslar, kopyalar ve PDF dosyaları dahil olmak üzere çeşitli kağıt ve elektronik dosyaları dönüştürmenize ve düzenlemenize olanak sağlar. ABBYY FineReader, çeşitli ofis belgeleri, tablolar ve elektronik tablolar, dergi makaleleri, kitaplar ve hatta faks ve dijital fotoğraflar da dahil olmak üzere hemen her tür belgeyi dönüştürmede üstün doğruluk sağlar.  Yeni ADRT, Uyarlamalı Belge Tanıma Teknolojisi ile FineReader, belge görüntülerinin yalnızca metin ve temel düzenini değil, aynı zamanda birkaç sayfanın belgesinin mantıksal yapısını da tanıyabilir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

590 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.