Anasayfa » PDF Converter Master 6.2.0 Mac
Dönüştürücü PDF - Belge

PDF Converter Master 6.2.0 Mac


Hakkında

Hafifletmek PDF Converter Master, hızlı bir şekilde PDF'yi Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), iWork (Sayfalar, Sayılar, Keynote), EPUB, CSV, düz metin, Zengin Metin Biçimleri ve 5 resim dosyası biçimi dahil olmak üzere 16 ortak belge biçimine dönüştürmenize yardımcı olur . Böylece, PDF ve diğer belge formatları arasında geçiş yapmanın zorluklarından kurtulabilirsiniz. Ne dönüştürürseniz dönüştürün, Lighten PDF Converter Master, orijinal metin içeriğini, mizanpajları, biçimlendirmeyi ve grafikleri mümkün olduğunca doğru koruyacaktır.
Özellikleri

* Basit ve Temiz Arayüz
Kullanımı kolay arayüz, PDF dosyalarını doğrudan sağ tarafta görüntülemenizi sağlar. Bir grup PDF dosyasını görüntülemek için en iyi seçimdir.
* Çıktı Formatlarının Zengin Seçenekleri
Hepsi bir arada PDF Converter, büyük ofis belge biçimlerini (docx, doc, xlsx, pptx), iWork (Sayfalar, Sayılar, Açılış Metni), EPUB, CSV, zengin metin biçimi (.rtf) düz metinlerini (.txt) içerir. ve görüntü (.jpg, .png, .bmp, .gif, .tiff).
* Doğru Dönüşüm
Orijinal yazı tipi stilini, rengini, boyutunu, grafiğini, tablosunu ve sayfa düzenini mümkün olduğunca doğru koruyun. Bu nedenle çıktı belgelerini ayarlayarak saat harcamanıza gerek yok.
* Esnek ve Verimli
Lighten PDF Converter, sınırsız PDF'leri son derece hızlı bir hızda dönüştürebilir. Gereksiz beklemelerden kurtulmak için yalnızca belirli sayfaları dönüştürebilirsiniz. Farklı çıktı biçimleri için esnek çıktı seçenekleri, dönüşümden önce daha iyi doğruluk için tablo veya grafik alanlarını bile işaretleyebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

33 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.