Anasayfa » ABBYY FineReader PDF 15.2.8 macOS İndir
PDF - Belge

ABBYY FineReader PDF 15.2.8 macOS İndir


Hakkında

ABBYY Convert PDF'leri, belge görüntülerini ve taramaları benzersiz bir doğrulukla kolayca düzenlenebilir ve aranabilir dosyalara dönüştürün. Artık manuel yeniden yazma veya yeniden biçimlendirme yok. Bunun yerine yeniden kullanmak ve alıntı yapmak için belgelerdeki bilgileri düzenleyebilir, arayabilir, paylaşabilir, arşivleyebilir ve kopyalayabilirsiniz; böylece zamandan, emekten ve güçlüklerden tasarruf edersiniz.
Özellikleri

Belge Görevlerini Optimize Edin Belgelerinizi daha kolay yönetin ve dijital iş akışlarında tüm belge görevlerini daha hızlı gerçekleştirin. PDF'lerden en iyi şekilde yararlanın En son OCR teknolojisiyle belgeleri dönüştürürken yeni üretkenlik düzeylerine ulaşın ve her türden PDF içeriğini kolaylıkla görüntüleyin ve yeniden kullanın. Belge İş Akışını Dijitalleştirin Karmaşıklık ne olursa olsun tüm OCR görevleriniz için etkili bir çözüm sunar: hızlı kısayollardan gelişmiş ayarlarla karmaşık görevlere kadar. Dijital İşyeriniz için Güçlü Özellikler Dijital işyerinde PDF'lerle verimli bir şekilde çalışın. Belgeyle ilgili çeşitli görevleri tek bir uygulamada gerçekleştirin. Daha az yazılım parçasına yatırım yaparak maliyetleri azaltın. Kullanılan uygulama sayısını azaltarak ve aynı işi iki kez yapma ihtiyacını önleyerek günlük işlerin verimliliğini artırın. Basit ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzünün ve yüksek kaliteli sonuçların keyfini çıkarın. OCR ile kağıt belgeleri ve taramaları dijitalleştirin Kağıtları ve taranmış belgeleri depolama ve hızlı, güvenilir alma veya anında yeniden kullanma ve düzenleme için dijitalleştirerek dijital çalışma alanından yararlanın. Pazar lideri yapay zeka tabanlı optik karakter tanıma (OCR) teknolojisinin benzersiz doğruluğunu deneyimleyin ve evrak işlerinizi nasıl basitleştirdiğini görün. PDF'leri düzenlenebilir biçimlere dönüştürün Herhangi bir PDF türünü, daha fazla düzenleme için Microsoft® Word®, Excel®, RTF, ODT ve diğerleri gibi çeşitli düzenlenebilir ve aranabilir biçimlere dönüştürün. PDF'leri aranabilir yap PDF'den PDF'ye dönüştürme, tüm PDF'lerinizi aranabilir ve arşivleme için uygun şekilde hazırlamanıza olanak tanır. Belge görüntülerinden ve kağıttan PDF'ler oluşturun Etkili ve güvenli işbirliği, arama, güvenilir arşivleme ve erişilebilirlik için taramalardan, belge görüntülerinden, taranmış PDF'lerden veya kağıt belgelerden aranabilir, endüstri standardı PDF'ler oluşturun. Güvenlik risklerini azaltmak için oluşturulan PDF'leri koruyun. PDF'lerinizi görüntüleyin PDF belgelerini okuyun, dönüştürmeden önce inceleyin ve PDF Görüntüleyici ile bilgileri yeniden kullanın. Gelişmiş biçimler ve dil desteği Mac® için FineReader PDF, belgeleri 198'e kadar dilde işleyebilir ve çeşitli türlerdeki görüntü dosyaları ve PDF'lerle çalışır. Mac® için FineReader PDF, önemli ölçüde iyileştirilmiş kullanıcı deneyimi, genişletilmiş özellikler ve iyileştirilmiş performans sunar:
  • Yepyeni bir kullanıcı arabirimi ve Karanlık Mod desteğiyle sorunsuz, orijinal Mac deneyimi.
  • İyileştirilmiş performans: macOS® için önde gelen OCR uygulamasının en son teknolojilere dayalı tamamen yeni bir sürümü.
  • iPhone® entegrasyonu: Süreklilik Kamerasını kullanarak belgeleri yakalayın.
  • Yerleşik PDF Görüntüleyici: PDF dosyalarınızı dönüştürmeden önce kolayca gözden geçirin.
  • Uzun süreli depolama ve erişilebilirlik sağlamak için PDF/A ve PDF/UA endüstri standardı biçimlerine dönüştürün.
  • İyileştirilmiş tanıma dili desteği – eski Avrupa basılı belgeleri için Gotik (Fractur) komut dosyaları dahil.
  • macOS®'in en son sürümleriyle güvenilir işlevsellik ve uyumluluk.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.15 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

942 MB .dmg


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.