Anasayfa » GM Reader Pro Mac 2.1.1
PDF - Belge

GM Reader Pro Mac 2.1.1


Hakkında

EPUB,CHM,MOBI okuyun… kullanın.. GM Reader, basit ve güzel bir arayüze ve iyi bir okuma deneyimine sahip, tamamen işlevsel bir kitap Reader'dır.
Özellikleri

– EPUB, CHM ve Kindle dosyalarının okunmasını destekler. – Tek sayfa aramayı ve tam metin aramayı destekleyin ve arama sonuçlarını vurgulayın. – İleri ve geri tarama geçmişini destekleyin. – Sayfa çevirmeyi, yakınlaştırmayı ve kenar çubuğu küçültmeyi destekler. – Destek sayfası yazdırma. – Dosyanın temel bilgilerini görüntüleme desteği. – EPUB, PDF'ye dosya aktarımını destekler. – Dosyadaki tüm görüntüleri ayıklamak için destek. – Dosya kodlamayı destekleyin, bozuk kod sorunuyla ilgilenin. – Uyarlanabilir görüntü desteği, resmin boyutunu otomatik olarak ayarlar. ▸ Kitaplık – Okuduğunuz tüm dosyalar, bir dahaki sefere hızlı gözden geçirme için kitap rafına kaydedilecektir. – Dosya sürükle ve bırak eklemeyi destekler.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.13 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.