Anasayfa » ACD Systems Canvas Draw 6.0.1 macOS
Grafik - 3D - Animasyon

ACD Systems Canvas Draw 6.0.1 macOS


Hakkında

ACD Systems Canvas Draw 6.0.1, küçük işletme sahiplerinin, tasarımcıların, illüstratörlerin ve profesyonellerin reklam ve güvenle iletişim kurmasını mümkün kılmak için özel olarak tasarlanmış güçlü bir yazılımdır. İş akışınızı, uyarlanabilir metin, resim, nesne ve efekt öğelerini tek bir belgede birleştirebilecek çeşitli içerik oluşturma aracıyla görselleştirmenize yardımcı olur. Canvas Draw 5, montaj, bakım ve onarım talimatlarını içeren mekanik dokümantasyon oluşturulmasını sağlar. Yerleşik şablonların ve 2000'den fazla sembolün uygun uygulamasıyla karmaşık prosedürleri, işlemleri ve iş akışlarını hızla gösterin. Ticari profesyoneller ve yaratıcılar için tasarlanan Canvas Draw 5'in kapsamlı vektör nesnesi kümesi ve gelişmiş raster görüntü düzenleme araçları, işlemlerinizi bir üst seviyeye taşımayı kolaylaştırır. Profesyoneller için Görsel İletişim Yaygara veya öğrenme eğrisi olmayan tabloları hızla oluşturun, özelleştirin ve ekleyin. Verileri doğrudan Excel'den veya diğer kaynaklardan tablolarınıza kopyalayın. Hücre sınırlarını, bedenlerini ölçmek, ve ihtiyaçlarınızı görün ve hissedin ya da görünmez hale getirin. Marka ve Vektör Çizim Canvas Draw, yaratıcı pazarlama çalışmalarınızı entegre tasarım ortamıyla kolay ve dinamik hale getirir. Çok çeşitli semboller, geniş bir dosya uyumluluğu yelpazesi ve gelişmiş düzenleme araçlarıyla, sorunsuz tasarımlar, tipografi ve markalaşmaya boyayabilir, çizebilir, seçebilir, rötuşlayabilir, renk düzeltebilir ve klonlayabilirsiniz. Gayrimenkul ve Bilgisayar Destekli Tasarım Belirli alanları havaya uçurarak, 3B vektör ve metin nesneleri oluşturarak, özellikleri izleyerek ve bunları yollara dönüştürerek bir alanın özelliklerini iletin ve çok daha fazlasını yapın. Kompozitler oluşturarak, görüntülere dokunarak, saydamlık efektlerini kullanarak ve çeşitli endüstri lideri araç ve filtrelerle kitlenize ulaşın. Planlar ve Teknik Çizim Planlar, kat planları oluşturun, ölçek çizimleri, mimari tasarımlar ve ölçülen tanım ve yerleştirme ile diğer teknik çizimler. Nesneleri birbirine göre tam olarak konumlandırın, orta noktalardan çizin, ölçeği tanımlayın, sistematik olarak hizalayın, boyutları görüntüleyin, etiketler, belirtme çizgileri veya yorumlar ekleyin, akış şeması çizimleri oluşturun.
Özellikleri

  • Öznitelikler paletinde düzenlenen RGB veya CMYK mürekkeplerinin diğer nesnelere uygulandıklarında aynı mürekkep adlarına sahip olmamasıyla ilgili hata düzeltildi.
  • Öznitelikler paletindeki Ön Ayarlar listesinden sürükleyerek, vektör nesnelerine kontur, çizgi veya ok uygulanamayan hata düzeltildi.
  • DXF veya DWG olarak kaydedilen dosyaların AutoCAD® ile düzgün bir şekilde açılamaması düzeltildi.
  • Kırpma yolu gruptayken nesnelerin kırpma yolu olan nesneleri işlemek için kenar yumuşatma uygulanmadığı düzeltildi.
  • Vektör nesneleri kopyalanıp yapıştırıldığında degradelerin, dokuların, sembollerin ve desenlerin mürekkep adlarının kaybolmasıyla ilgili hata düzeltildi.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.13 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

320 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.