Anasayfa » RevisionFX RELens for AE 2.1.2 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon Video Düzenleme

RevisionFX RELens for AE 2.1.2 MacOS


Hakkında

AE için RevisionFX RELens 2.1.2 Yaygın projeksiyonlar ve mercek bozulmaları için kolay düzeltmeler ve dönüştürmeler.
Videonuzu düzeltin Kıvrımlı video çekimlerinizi süper geniş ve balık gözü lenslerle düzeltmek için RE: Lens kullanın. Artık istemediğiniz zaman zayıf bacakları veya anormal derecede küçük başları yok! Tek kamera 360 video kolaylaştırdı Süper balık lensli tek bir kamera ile çekim yapın ve videoyu 360 VR görüntüleyicilerle kullanıma uygun LatLong biçimine dönüştürün. Uygun objektif ve kamera kurulumuyla dikiş, 360 iş akışınızdan sıklıkla çıkarılabilir. Süper balıklar için daha fazla kullanım, yüksek çözünürlüklü görüntüler Yüksek çözünürlüklü süper geniş açılı çekimler yapın, ardından kamera döndürme ve yakınlaştırma işlemlerini düzeltin ve hareketlendirin, böylece izleyicinin dikkatini çekerken daha fazla esneklik sağlayın. Tek bir kamera kullanarak iki ayrı sanal görünüm bile yaratın!
İndirme Linkleri

Turbobit

10 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.